Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy Ten pierwszy strzał był fajny
0
Bruno Fernandes 2:0
1
Greenwood będzie kocurem wow
6
@BartqRKO dwa będą tak jak Ronaldo i Suarez w 2014
2
@tbas Mi osobiście bardzo dobrze się go słucha. Młoda krew w polityce.
0
@Hiacynk Kiedyś go United chciało ale krzyknęli 100 baniek
0
@svensonFCB 40zl
0
@Coutinho007 Hazard cały sezon z kontuzjami to ciężko coś o nim mówić.
1
@Kajtek77 Ta.Na jednym na handi a na drugim tylko win ;v
3
@Jakchcesz Ja mam z nim problem bo wiem że potrafi grać ale narazie kiepsko to wygląda.
2
@Kajtek77 Postawiłem czystą dwójke za 4.35 :v
0
@Mario96w Już nawet nie chodzi o te liczby ale jego wkład w gre ofensywną jest bardzo ale to bardzo mały.Mam wrażenie że po każdym meczu on jest chwalony zazwyczaj za defensywne a nie ofensywe.
18
Antoine Griezmann w ostatnich 14 meczach ligowych zdobył tylko jedną bramkę i nie zanotował żadnej asysty.
Lubie go ale te liczby są wręcz tragiczne na zawodnika ofensywnego grającego w Barcelonie.I nawet nie mówcie że on jest jakimś królem defensywy bo to chyba nie o to chodzi.
3
@justfootball Warto było ale nie w tamtym momencie.Po Liverpoolu powinien być out i nowy trener by był miał letnie okienko i zaczął by sezon spokojnie.
0
@Esteban_ Czasem tak bywa ;v
9
@Avada Kedavra Opcja ciekawa.Pewnie nie byłby drogi a ograny już w la lidze.
0
@Esteban_ byku gdzies byles jak cie nie bylo?
0
@Danny Gaucho Prawie jak Artur Boruc
0
Co gracie dziś?Dużo ciekawych meczych i dużo ciekawych opcji.
15
Równo 4 lata był mecz z Portugalia na Euro.Turniej na którym nie przegraliśmy żadnego meczu w czasie regulaminowym.
0
@ArterkHD Szumi mówił że na jesień będzie druga fala więc nie :v
2
@barcelonaLM Setien jeszcze nie wszedł :v
1
@Kapitan hawk Uwielbiam te powiadomienia na flashscore :v
2
@AdiKingu96 To kto będzie grał? Kibice?
0
Atletico po tej przerwie prezentuje się nieźle w lidze. Na 5 spotkań wygrali cztery i jeden remis z Bilbao 1:1.Do tego wciąż walczą o LM razem z Sevilla.
1
@Kapitan hawk Przed przerwa mi się mega podobali. Nvm ale może ten okres trochę im zamulil.
2
@FC1899Barca o.O
2
@Kapitan hawk Ogólnie Sociedad po tej przerwie gra słabo. Odegaard slabiutko a jak jego nie ma to jest ciężko.
0
@barcowy1899 de jong na 5.
1
@MNSbEstEver A kto ma ta srake?