1

@Chwytliwy Ten pierwszy strzał był fajny

0

Bruno Fernandes 2:0

1

Greenwood będzie kocurem wow

6

@BartqRKO dwa będą tak jak Ronaldo i Suarez w 2014

2

@tbas Mi osobiście bardzo dobrze się go słucha. Młoda krew w polityce.

0

@Hiacynk Kiedyś go United chciało ale krzyknęli 100 baniek

0

0

@Coutinho007 Hazard cały sezon z kontuzjami to ciężko coś o nim mówić.

1

@Kajtek77 Ta.Na jednym na handi a na drugim tylko win ;v

3

@Jakchcesz Ja mam z nim problem bo wiem że potrafi grać ale narazie kiepsko to wygląda.

2

@Kajtek77 Postawiłem czystą dwójke za 4.35 :v

0

@Mario96w Już nawet nie chodzi o te liczby ale jego wkład w gre ofensywną jest bardzo ale to bardzo mały.Mam wrażenie że po każdym meczu on jest chwalony zazwyczaj za defensywne a nie ofensywe.

18

Antoine Griezmann w ostatnich 14 meczach ligowych zdobył tylko jedną bramkę i nie zanotował żadnej asysty.
Lubie go ale te liczby są wręcz tragiczne na zawodnika ofensywnego grającego w Barcelonie.I nawet nie mówcie że on jest jakimś królem defensywy bo to chyba nie o to chodzi.

3

@justfootball Warto było ale nie w tamtym momencie.Po Liverpoolu powinien być out i nowy trener by był miał letnie okienko i zaczął by sezon spokojnie.

0

@Esteban_ Czasem tak bywa ;v

9

@Avada Kedavra Opcja ciekawa.Pewnie nie byłby drogi a ograny już w la lidze.

0

@Esteban_ byku gdzies byles jak cie nie bylo?

0

@Danny Gaucho Prawie jak Artur Boruc

0

Co gracie dziś?Dużo ciekawych meczych i dużo ciekawych opcji.

15

Równo 4 lata był mecz z Portugalia na Euro.Turniej na którym nie przegraliśmy żadnego meczu w czasie regulaminowym.

0

@ArterkHD Szumi mówił że na jesień będzie druga fala więc nie :v

2

@barcelonaLM Setien jeszcze nie wszedł :v

1

@Kapitan hawk Uwielbiam te powiadomienia na flashscore :v

2

@AdiKingu96 To kto będzie grał? Kibice?

0

Atletico po tej przerwie prezentuje się nieźle w lidze. Na 5 spotkań wygrali cztery i jeden remis z Bilbao 1:1.Do tego wciąż walczą o LM razem z Sevilla.

1

@Kapitan hawk Przed przerwa mi się mega podobali. Nvm ale może ten okres trochę im zamulil.

2

2

@Kapitan hawk Ogólnie Sociedad po tej przerwie gra słabo. Odegaard slabiutko a jak jego nie ma to jest ciężko.

0

@barcowy1899 de jong na 5.

1

@MNSbEstEver A kto ma ta srake?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?