2

@Kapitan hawk Też tak myślę.Mógł go bardzo szybko skończyć.Ta przewaga warunków byla drastyczna.Nie mógł tego Adamek po prostu wygrać.

4

@justfootball A czy były buty Christiana Paula?

1

@Kapitan hawk To było straszne.Kliczko tam się bawił z nim.

24

@sendesara Mistrzostwo zdobyć w otoczeniu Realu i Barcelony to jest coś.Dożywotni szacunek dla Cholo.

0

@Koni8M Też mi się tak wydaje ;v

10

0

Wiele dla tego klubu nie zrobił. Dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki.Może w Juve wejdzie na wyższy poziom.

0

@Danny Gaucho myślisz Danny że wygrają dzisiaj?

0

@Hosh Nie stać Barcelonę na niego

1

Oddajcie głos na mnie. Dzięki.

0

@Danny Gaucho Miała 17 proszę pana

0

@Chwytliwy A wciąż mlodziutki.

1

@Coutinho007 Ważny mecz i jakoś czuje gładkie 2:0.

1

@Messibestplayerintheworld No Paulo dobrze gra. Ogólnie po tej przerwie najlepszy piłkarz Juve.

4

Paulo Dybala 1:0.

5

@DanielOOL Jak on dopiero ma 23 lata

11

@MesQueUnClub96 Raz zrobiłem rabone na wf i dziewczyny patrzyly na moją piękna rabone. Czułem się doskonale.

0

@mrboom Właśnie to oglądam. Dramat

1

@damianex10 Nie byłaby nawet w drugiej turze

7

Mój kot przestraszył się Macierewicza. Przypadek? Nie sądzę.

2

@SHIBA majonezzz

1

Wole nic nie wole bo ja wszystko to pier.

1

@NeroTFP jestem ciekawy jaka frekwencja będzie

1

@Hiacynk Lewy na luziku top1

5

@kerouac Mam podobnie. :*

0

@PatrykBarca i mieć dobry długopis

0

@Hiacynk Po co mu była ta Barcelona.Zmarnowany talent troszeczke.

7

@IronSanHybrid @Kapitan hawk Ja bym tu poleciał klasykiem czyli jak Marian Pażdzioch ,,Za jaja i na latarnie'' .

4

@Janiama Ludzie też za duża wagę przywiązuje do słowa ,,prezydent''. On tak naprawdę nie wiele będzie mógł zrobić póki jest PIS.

1

@mr_robot Pjanic w szczycie formy był świetny.Szczegolnie w Romie.Nvm czy jest obecnie nawiązać do tamtych czasów ale jeśli by się udało to by był kawał dobrego i solidnego pomocnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?