Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk Też tak myślę.Mógł go bardzo szybko skończyć.Ta przewaga warunków byla drastyczna.Nie mógł tego Adamek po prostu wygrać.
4
@justfootball A czy były buty Christiana Paula?
1
@Kapitan hawk To było straszne.Kliczko tam się bawił z nim.
24
@sendesara Mistrzostwo zdobyć w otoczeniu Realu i Barcelony to jest coś.Dożywotni szacunek dla Cholo.
0
@Koni8M Też mi się tak wydaje ;v
10
Kiedyś to było.
https://pbs.twimg.com/media/Dh_2IyOWkAARZlH.jpg
0
Wiele dla tego klubu nie zrobił. Dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki.Może w Juve wejdzie na wyższy poziom.
0
@Danny Gaucho myślisz Danny że wygrają dzisiaj?
0
@Hosh Nie stać Barcelonę na niego
1
Oddajcie głos na mnie. Dzięki.
0
@Danny Gaucho Miała 17 proszę pana
0
@Chwytliwy A wciąż mlodziutki.
1
@Coutinho007 Ważny mecz i jakoś czuje gładkie 2:0.
1
@Messibestplayerintheworld No Paulo dobrze gra. Ogólnie po tej przerwie najlepszy piłkarz Juve.
4
Paulo Dybala 1:0.
5
@DanielOOL Jak on dopiero ma 23 lata
11
@MesQueUnClub96 Raz zrobiłem rabone na wf i dziewczyny patrzyly na moją piękna rabone. Czułem się doskonale.
0
@mrboom Właśnie to oglądam. Dramat
1
@damianex10 Nie byłaby nawet w drugiej turze
7
Mój kot przestraszył się Macierewicza. Przypadek? Nie sądzę.
2
@SHIBA majonezzz
1
Wole nic nie wole bo ja wszystko to pier.
1
@NeroTFP jestem ciekawy jaka frekwencja będzie
1
@Hiacynk Lewy na luziku top1
5
@kerouac Mam podobnie. :*
0
@PatrykBarca i mieć dobry długopis
0
@Hiacynk Po co mu była ta Barcelona.Zmarnowany talent troszeczke.
7
@IronSanHybrid @Kapitan hawk Ja bym tu poleciał klasykiem czyli jak Marian Pażdzioch ,,Za jaja i na latarnie'' .
4
@Janiama Ludzie też za duża wagę przywiązuje do słowa ,,prezydent''. On tak naprawdę nie wiele będzie mógł zrobić póki jest PIS.
1
@mr_robot Pjanic w szczycie formy był świetny.Szczegolnie w Romie.Nvm czy jest obecnie nawiązać do tamtych czasów ale jeśli by się udało to by był kawał dobrego i solidnego pomocnika.