Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Hołownia super wynik.
2
Nie ma szans AD w drugiej turze.
0
Napięcie wzrasta.
0
Frekwencja rekord. Wow.
5
Ale czuje dymy tutaj o 21.Już nie mg się doczekać.
0
@michaleu Nie to po prostu Arsenal.
0
Kurs dziś na Real 1.45.Ktoś obstawił królewskich?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewy raczej bez szans na złotego buta.Zakonczyl sezon ligowy z 34 bramkami.Ciro i Ronaldo mają do rozegrania jeszcze aż 10 kolejek.Maja kolejno 28 i 23 bramki i wątpię by nie przekroczyli 34.
1
Mistrz dla Juve co raz bliżej.
0
@BarcaInfo 15 baniek za Rashice..
0
Szykuję się dogryweczka w meczu United vs Norwich. ;v
0
@bixmix No City mogłoby być nie dotknięcia.
0
Cięzko póki co idzie z Norwich.
4
@kamilo0066 Na potężny minus Umtiti
0
Espanyol na ostatnie 7 meczy wygrał tylko jeden i było to z Alaves.Może jutro zagrają mecz życia.Kto wie.
7
@ksobi Vidala szanuje ale on się nie nadaje na 1 skład.Nie samym sercem wygrywa się mecze.Niestety.
1
@Kapitan hawk A daj pan spokój.Zawsze jeden nie wejdzie -.- Wydałem w ten weekend 50zł i wygrałem 50zł xD....
1
28 mecz Luisa w tym sezonie i 16 bramek i 12 asyst.
1
@Kapitan hawk Tez mysle by nie rzucic drobnych
0
Fati chyba musi wchodzić z ławki.To jeszcze nie ten moment by grał w 11.
0
@dominik127pl Zły Dominik ;v ;c
0
@MichalZZZ To dobrze ;]
0
Panowie jak gramy?Będzie zwyciestwo?Bo Barcelona zamyka mi kupon a 250zł drogą nie chodzi.
0
Szykują się niezłe baty w Dortmundzie ;v
0
@Chwytliwy Borusia często ma takie wpadki jak to.Bardzo randomowy zespół. :v
1
Oj ciężko ma ta Borusia gdy Jadona nie ma na boisku.
2
@MichalZZZ Chociaż teraz nam się łatwo mówi.To był ułamek sekundy jak go puścił a pózniej już wiadomo co było.
4
@MichalZZZ Wtedy Bartra powinien wyciąć Bale'a równo z trawą.Żółtko by dostał i by był spokój.A tak to wyszlo jak wyszło.
6
@NeroTFP Cholo napewno by nie grał w Barcelonie autobusem.Mając takie zasoby mógłby się rozwinąć jako trener.A w Atleti ma piłkarzy stworzonych pod to co lubi grać czyli mocna defensywna i kontra+stałe fragmenty.