Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Handi Tottenham i bramka Benzemy.
1
@MichVeB Ja bym obu ich zostawił.
1
@Messibestplayerintheworld Spokojnie jest Lukaku.
4
Hazarda wgl nie brałbym pod uwage bo on praktycznie nic nie zagrał w tym sezonie.
5
@OsehShalom Dosyć dziwna logika.
1
Kurcze ten klasyk z Lublina ma już 11 lat o.o
8
@norbi77 Mówie i będę to powtarzał że Polska ma najwięcej kretynów za kierownicą.Pod tym względem jesteśmy w topie.
0
@Danny Gaucho On miał nosa do transferów.Szczególnie Ronaldo.
0
@dominik127pl Ferguson jeszcze bardziej ;v
0
@dominik127pl Szansę sa ale terminarz też nie łatwy.Opcja dla wytrawanych hazardzistów ;v
4
Kursy na top 4 w sts:
United-1.44
Wilki-4.00
Leicester-2.00
Chelsea-1.52
Tottenham-35.00
Na United najniższy bo mają najlepszy terminarz.
2
@MichVeB Sombrero będzie robione co mecz
1
@klemens100 Na miejscu Dudy też bym nie występował bo mogło by mu nie pójść i mógłby dużo stracic.To Trzaskowski musi zyskać głosy a nie Duda.
4
@Avada Kedavra Lahm w defensywie przekocur ale jednak z przodu to królował Alves.
13
@Comentateiro Oczywiście że zespół jest na 1 miejscu a nie zawodnik nawet jak jest to Messi.
0
@Danny Gaucho No look passy Alvesa to było coś.
1
@FafitFCB Postawiłem dziś na nich takze są szanse
3
@SonBarcaGoku Mam w całym domu pozakladane. Bardzo ułatwia funkcjonalnie :d
3
@SonBarcaGoku Moskitiery :V
0
@garbovski za tyle to jakiegoś iPhone chyba najlepiej. Ja mam s5 trochę starego ale daje rade :v
0
@garbovski do ilu zł?
0
@LuisSalvano A. Najlepiej wejdź sobie na trekbikes i dopasuj do siebie. Ja stamtąd brałem.
0
@LuisSalvano Ja jak kupowałem rok temu to wolałem dołożyć ale kupić już coś porządnego co mi posłuży przez dłuższy okres czasu. Ten nr 3 wydaje się solidny.
1
@NeroTFP A jak City wyrzuca to i 5 miejsce da LM. Dla wilków to byłby mega sukces. I jaki skok gotówki dla klubu na nowe transfery.
1
@LuisSalvano Wszystkiego dobrego Luis na nowej drodze życia ^. ^
0
@Kajtek77 mi też zepsuli :C
0
Chelsea 2:2 Szykuje się fajna końcówka.
2
@NeroTFP Ja też. Fajnie budowany zespół.
3
@Hiacynk Może wilki w top4 ?
0
Chelsea 1:0 Willian z karnego.