0

@gumaz Handi Tottenham i bramka Benzemy.

1

@MichVeB Ja bym obu ich zostawił.

1

@Messibestplayerintheworld Spokojnie jest Lukaku.

4

Hazarda wgl nie brałbym pod uwage bo on praktycznie nic nie zagrał w tym sezonie.

5

@OsehShalom Dosyć dziwna logika.

1

Kurcze ten klasyk z Lublina ma już 11 lat o.o


8

@norbi77 Mówie i będę to powtarzał że Polska ma najwięcej kretynów za kierownicą.Pod tym względem jesteśmy w topie.

0

@Danny Gaucho On miał nosa do transferów.Szczególnie Ronaldo.

0

@dominik127pl Ferguson jeszcze bardziej ;v

0

@dominik127pl Szansę sa ale terminarz też nie łatwy.Opcja dla wytrawanych hazardzistów ;v

4

Kursy na top 4 w sts:
United-1.44
Wilki-4.00
Leicester-2.00
Chelsea-1.52
Tottenham-35.00
Na United najniższy bo mają najlepszy terminarz.

2

@MichVeB Sombrero będzie robione co mecz

1

@klemens100 Na miejscu Dudy też bym nie występował bo mogło by mu nie pójść i mógłby dużo stracic.To Trzaskowski musi zyskać głosy a nie Duda.

4

@Avada Kedavra Lahm w defensywie przekocur ale jednak z przodu to królował Alves.

13

@Comentateiro Oczywiście że zespół jest na 1 miejscu a nie zawodnik nawet jak jest to Messi.

0

@Danny Gaucho No look passy Alvesa to było coś.

1

@FafitFCB Postawiłem dziś na nich takze są szanse

3

@SonBarcaGoku Mam w całym domu pozakladane. Bardzo ułatwia funkcjonalnie :d

3

@SonBarcaGoku Moskitiery :V

0

@garbovski za tyle to jakiegoś iPhone chyba najlepiej. Ja mam s5 trochę starego ale daje rade :v

0

@garbovski do ilu zł?

0

@LuisSalvano A. Najlepiej wejdź sobie na trekbikes i dopasuj do siebie. Ja stamtąd brałem.

0

@LuisSalvano Ja jak kupowałem rok temu to wolałem dołożyć ale kupić już coś porządnego co mi posłuży przez dłuższy okres czasu. Ten nr 3 wydaje się solidny.

1

@NeroTFP A jak City wyrzuca to i 5 miejsce da LM. Dla wilków to byłby mega sukces. I jaki skok gotówki dla klubu na nowe transfery.

1

@LuisSalvano Wszystkiego dobrego Luis na nowej drodze życia ^. ^

0

@Kajtek77 mi też zepsuli :C

0

Chelsea 2:2 Szykuje się fajna końcówka.

2

@NeroTFP Ja też. Fajnie budowany zespół.

3

@Hiacynk Może wilki w top4 ?

0

Chelsea 1:0 Willian z karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?