0

@Hiacynk Bruno w next sezonie będzie lepszy

0

@Konias4318 zaraz po Arthurze

0

@Chwytliwy Sane też z lewa noga gra na lewym :d

0

@kamilop mów dalej

0

@ArterkHD nie próbowałem

1

@Avada Kedavra Takimi zawodnikami powinni się interesować. Szczególnie tymi co grają w LA lidze, są ograni, w miarę młodzi i mają jakieś perspektywy.

2

@macio_944 Ale też i umiejętności. Tam w obu składach aż kipi od jakości.

0

@Hiacynk On gra na lewym?

3

@NeroTFP Diego Simeone z Atleti.

0

@Kajtek77 To dobra drużyna ale chyba pewnego poziomu nie przeskoczy.

2

@kamiVeB Pep zawsze better

1

@messi564 @Kapitan hawk co z tym Odegaardem

0

@TheMugShot Nigdy nie lubiłem tego języka. Na angielskim zawsze byłem bo uwielbialem się go uczyć a jak był niemiecki to byłem 1 do wyjścia

0

@msmsms Zawsze tak jest gdy top6 gra z innymi zespołami.

0

@Hiacynk Obstawilem bramkę Benza.

1

@Chwytliwy No i gitara

3

@Avada Kedavra jeszcze mu się nie przestawilo

1

@Kapitan hawk Bez LM chyba w next sezonie. Lipa totalna grać w Le.

1

@Avada Kedavra też nvm o co chodzi

1

@FeloRPS Lipa totalna dziś. Nic nie wchodzi.

1

Tottenham 2:0 w d.

0

Andrzej Duda twierdzi że Rafał Trzaskowski nie umie rury naprawić.

0

@Kamiloza91 odrobia raczej

0

@Pablopicasso27 około 3 koła czasem 3,3-3,5 ale dlatego że pracuje u wujka

1

4

@Chakalaka A zerknę.

1

@mekston Też dużo pecha bo kto wie a może gdyby nie kontuzje Dembouza to by nie było tych problemów?Gdy był zdrowy pokazywał fajną formę.

0

@Chwytliwy Też mi się podobają.Takie wyraziste.

2

@SeeleyBooth Ciesze się że się rozumiemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?