0

@Djzordon i wygrali.

0

Real chyba jest jedynym klubem na świecie po którym wiesz że i tak ta bramka padnie.

4

@Djzordon Jak zawsze.

0

@Jarema2000 No pewnie że tak

0

@Coutinho007 Nawet chyba bardziej bo Vini przynajmniej coś potrafi szarpnąć dryblingiem a Łoniaki to tak róznie z tym jest.

0

@ArterkHD Zależy na jakie.

0

@Coutinho007 Niestety ale Łoniaki ma taką łatke jeżdzca bez głowy.Może to nawet dlatego gra tam gdzie gra.

4

1

@Bagsik88 Semedo w każdym meczu pokazuje że ma super drybling jak na obrońce.

2

@Chwytliwy Piątek troche za szybko skreślony.On żyje z podań a w tamtym okresie bardzo mało ich dostawał.

1

@messi564 Jakoś optymistycznie patrze na lige portugalską po transferze Bruno :D

3

@Comentateiro W United są pewni że Mason to przyszłość i im więcej minut tym lepiej dla niego.W Barcelonie chyba jeszcze nie ma aż takiego parcia na Ansu.

0

@messi564 No to chyba że by grał na tym defensywnym za Maticia.

0

@Chwytliwy Oby bo mimo że lubie Thiago to chyba nie ma co tam przestawiać środka pola.

2

Mason Greenwood strzelił tyle samo bramek w Premier League co wszyscy nastolatkowie w lidze razem.

1

@BarcaInfo Hmm musiałby wtedy Pogba grać na defensywnym.Co odrazu by spowodowało że praktycznie nie brałby udziału w ofensywnie.Do bani pomysł.

5

@Chwytliwy Jestem ciekawy co Arthur pokaże w Juve. Może styl mistrza Włoch mu bardziej podpasuje.

5

Victor Oladipo rezygnuje z obecnego sezonu NBA. Bardzo dobra decyzja. Oladipo jest po zerwanym mięśniu czworoglowym przez który musiał rok pauzowac. Zaraz startuje liga po przerwie. Będzie natłok meczy i lepiej jeśli odpuści i przygotuję się do nowego sezonu.

0

@Chwytliwy Dlatego nie ma co odrazu skreślac zawodnika.Myslisz że Jovic mógłby pójść w ślady Theo?

2

@Chwytliwy Theo mega gra.
Najlepszy Lo w lidze.

1

@PATRII17 Idealne ma środowisko do swojego grania. Nie wiadomo czy w Barcelonie by sobie poradził.

3

@Jaca27 krok po kroku i może się odbuduja

0

@NaFazieHitman Gdyby grał w Barcelonie lub Realu te szansę byłyby jeszcze większe.

0

@mekston ja czasem też lubię na strzelców :d

0

@Messibestplayerintheworld Nvm skąd Barto weźmie hajs na niego.

1

@Kapitan hawk Musiałby w LM podkręcić tempo ale będzie ciężko patrząc na obecną formę drużyny.

0

@mekston Ronaldo traci 9 bramek i zostało mu 8 meczy by wyrównać Lewego.

1

@mekston kartki kartkiiii

6

@Messibestplayerintheworld Lubie go i szanuję ale gdyby pojawiła się dobra oferta to chyba czas najwyższy.

1

@Kapitan hawk To by było piękne podsumowanie jego kariery ale łatwo nie będzie. Nawet niektórzy skreslaja już Leo a on przecież może poprowadzić Barcelone do LM i z marszu stać się faworytem do zp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?