Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Djzordon i wygrali.
0
Real chyba jest jedynym klubem na świecie po którym wiesz że i tak ta bramka padnie.
4
@Djzordon Jak zawsze.
0
@Jarema2000 No pewnie że tak
0
@Coutinho007 Nawet chyba bardziej bo Vini przynajmniej coś potrafi szarpnąć dryblingiem a Łoniaki to tak róznie z tym jest.
0
@ArterkHD Zależy na jakie.
0
@Coutinho007 Niestety ale Łoniaki ma taką łatke jeżdzca bez głowy.Może to nawet dlatego gra tam gdzie gra.
4
@A_Gomesinho_21 Sancho
1
@Bagsik88 Semedo w każdym meczu pokazuje że ma super drybling jak na obrońce.
2
@Chwytliwy Piątek troche za szybko skreślony.On żyje z podań a w tamtym okresie bardzo mało ich dostawał.
1
@messi564 Jakoś optymistycznie patrze na lige portugalską po transferze Bruno :D
3
@Comentateiro W United są pewni że Mason to przyszłość i im więcej minut tym lepiej dla niego.W Barcelonie chyba jeszcze nie ma aż takiego parcia na Ansu.
0
@messi564 No to chyba że by grał na tym defensywnym za Maticia.
0
@Chwytliwy Oby bo mimo że lubie Thiago to chyba nie ma co tam przestawiać środka pola.
2
Mason Greenwood strzelił tyle samo bramek w Premier League co wszyscy nastolatkowie w lidze razem.
1
@BarcaInfo Hmm musiałby wtedy Pogba grać na defensywnym.Co odrazu by spowodowało że praktycznie nie brałby udziału w ofensywnie.Do bani pomysł.
5
@Chwytliwy Jestem ciekawy co Arthur pokaże w Juve. Może styl mistrza Włoch mu bardziej podpasuje.
5
Victor Oladipo rezygnuje z obecnego sezonu NBA. Bardzo dobra decyzja. Oladipo jest po zerwanym mięśniu czworoglowym przez który musiał rok pauzowac. Zaraz startuje liga po przerwie. Będzie natłok meczy i lepiej jeśli odpuści i przygotuję się do nowego sezonu.
0
@Chwytliwy Dlatego nie ma co odrazu skreślac zawodnika.Myslisz że Jovic mógłby pójść w ślady Theo?
2
@Chwytliwy Theo mega gra.
Najlepszy Lo w lidze.
1
@PATRII17 Idealne ma środowisko do swojego grania. Nie wiadomo czy w Barcelonie by sobie poradził.
3
@Jaca27 krok po kroku i może się odbuduja
0
@NaFazieHitman Gdyby grał w Barcelonie lub Realu te szansę byłyby jeszcze większe.
0
@mekston ja czasem też lubię na strzelców :d
0
@Messibestplayerintheworld Nvm skąd Barto weźmie hajs na niego.
1
@Kapitan hawk Musiałby w LM podkręcić tempo ale będzie ciężko patrząc na obecną formę drużyny.
0
@mekston Ronaldo traci 9 bramek i zostało mu 8 meczy by wyrównać Lewego.
1
@mekston kartki kartkiiii
6
@Messibestplayerintheworld Lubie go i szanuję ale gdyby pojawiła się dobra oferta to chyba czas najwyższy.
1
@Kapitan hawk To by było piękne podsumowanie jego kariery ale łatwo nie będzie. Nawet niektórzy skreslaja już Leo a on przecież może poprowadzić Barcelone do LM i z marszu stać się faworytem do zp.