2

@Kajtek77 Stefek to geniusz. Ma wyjątkowy talent.

2

@Kajtek77 no ja tylko czasem jak Polska i USA. Jak wjedzie USA tymi swoimi najlepszymi to jest co oglądać. Mistrzowie tej dyscypliny.

1

@Kajtek77 Już grali w reprezentacji :D

3

@Coutinho007 do nas, nie kibicuje United bo lubię cała ligę angielska :d

1

@Kajtek77 Harden i Irving to moi ulubieni zawodnicy ale zarówno Steph jak i LBJ byli bardziej kluczowi

4

@Kajtek77 LeBron i Curry na 1 i 2,Durant i Leonard na 3 i 4,Davis na 5

5

@chwytliwyssiebeniza ty idź stąd

5

@Kimar to pytanie retoryczne

11

@Tomek_TF Lenglet jeszcze nie osiągnął szczytu. To przed nim

1

@Jaca27 prezes Kozłowski

8

@Coutinho007 Frenkie zdecydowanie

1

@Coutinho007 Zaskocze ale Ceballos

0

@Colon goryl bo ma większe bicepsy

1

No i czas na finał bo już mam światło po burzy.A więc prosze nie kierować się sympatią,tylko formą sportową.
#7 FINAŁ. Robert Lewandowski czy Luis Suarez?

0

@Jaca27 Roman Kurski

0

#6 W szczytowej formie : Aubameyang czy Benzema?

1

@Coutinho007 Ciągle w głowie mam jego super bramki i asysty w Liverpoolu.

0

@justfootball ta ale muszą być dobre

1

@Coutinho007 Coutinho delikatnie

2

@Keson ciężki wybór

11

@VenoM czyli złamał

1

@Danny Gaucho osobiście sam nie wiem xD

2

#4. W szczytowej formie Ribery czy Robben?

0

#3 W szczytowej formie : Toni Kroos czy Luka Modric?

1

@Coutinho007 Widzę panowie głosy podzielone xD

2

#2 W szczytowej formie : Rooney czy Van Persie?

0

@NeroTFP Ciekawy jestem Vervybw next sezonie.Przyjecie kapitalne mają ale ten atak trochę mnie martwi.Hiszpanski rozgrywający też zagadka.

0

Kto waszym zdaniem był lepszy w szczytowej formie.Di Maria czy Ozil?

0

@Rastafarnianin Napoli Milik

1

@Coutinho007 Chyba że by grali na niego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?