Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kajtek77 Stefek to geniusz. Ma wyjątkowy talent.
2
@Kajtek77 no ja tylko czasem jak Polska i USA. Jak wjedzie USA tymi swoimi najlepszymi to jest co oglądać. Mistrzowie tej dyscypliny.
1
@Kajtek77 Już grali w reprezentacji :D
3
@Coutinho007 do nas, nie kibicuje United bo lubię cała ligę angielska :d
1
@Kajtek77 Harden i Irving to moi ulubieni zawodnicy ale zarówno Steph jak i LBJ byli bardziej kluczowi
4
@Kajtek77 LeBron i Curry na 1 i 2,Durant i Leonard na 3 i 4,Davis na 5
5
@chwytliwyssiebeniza ty idź stąd
5
@Kimar to pytanie retoryczne
11
@Tomek_TF Lenglet jeszcze nie osiągnął szczytu. To przed nim
1
@Jaca27 prezes Kozłowski
8
@Coutinho007 Frenkie zdecydowanie
1
@Coutinho007 Zaskocze ale Ceballos
0
@Colon goryl bo ma większe bicepsy
1
No i czas na finał bo już mam światło po burzy.A więc prosze nie kierować się sympatią,tylko formą sportową.
#7 FINAŁ. Robert Lewandowski czy Luis Suarez?
0
@Jaca27 Roman Kurski
0
#6 W szczytowej formie : Aubameyang czy Benzema?
1
@Coutinho007 Ciągle w głowie mam jego super bramki i asysty w Liverpoolu.
0
@justfootball ta ale muszą być dobre
1
@Coutinho007 Coutinho delikatnie
2
@Keson ciężki wybór
11
@VenoM czyli złamał
1
@Danny Gaucho osobiście sam nie wiem xD
2
#4. W szczytowej formie Ribery czy Robben?
0
#3 W szczytowej formie : Toni Kroos czy Luka Modric?
1
@Coutinho007 Widzę panowie głosy podzielone xD
2
#2 W szczytowej formie : Rooney czy Van Persie?
0
@NeroTFP Ciekawy jestem Vervybw next sezonie.Przyjecie kapitalne mają ale ten atak trochę mnie martwi.Hiszpanski rozgrywający też zagadka.
0
Kto waszym zdaniem był lepszy w szczytowej formie.Di Maria czy Ozil?
0
@Rastafarnianin Napoli Milik
1
@Coutinho007 Chyba że by grali na niego xD