0

@njuerr No jak ktoś lubi ryzykować to może postawic troche siana na ktoregoś z nich.Ja tam się akurat nie bawie na stawianie polityków :v

0

Obecne kursy w sts na prezydenta :
Duda-1.50.
Trzaskowski-2.60.

6

@msmsms Jedno jest pewne i sciemą to on nie jest.

0

@KamilZ Mają na tyle dobra ławkę że te min 1:0 wyciągną na luzie.

2

@Mario96w dlatego ide postrzelać w kanter strajka dla relaxu

1

@Kajtek77 Pewnie że tak

5

@Kajtek77 Pikenbauer sam ich wykończy.

23

@Joe_Pesci Beka z Legi ale chyba jeszcze większa beka z reszty ligi która jest gnieciona przez Legie w ostatnich latach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chwytliwy Mógłby być Zlatan być grającym trenerem.

1

@bixmix Tak naprawdę to są normalne sezony dla Ronaldo i Messiego bo oni od 10 lat dużo strzelają.Dla Sancho znakomity biorąc pod uwage jego wiek.Dla kdb też ten sezon zaczyna być normalnością bo jego klase już znamy od kilku dobrych lat.

1

@Danny Gaucho Sonaldo to dobry piłkarz chociaz czasami irytuje.

2

@Chwytliwy Teraz gdy Bruno i trojka z przodu jest na oczach wszystkich to Pogba może robić swoją robotę czyli genialnie rozgrywać.Mało kto ma tak celny przerzut na 40-50m jak on.Do tego genialne prostopadłe podania.No i drybling jak na chłopa 1,90 jest świetny.

7

Real Madryt ponownie spróbuje wykupić Paula Pogbę z Manchesteru United w trakcie najbliższego letniego okna transferowego. /L’Équipe.
Oby został w Manchesterze.Teraz naprawdę dobrze funkcjonuje Pogba w tym ustawieniu i nie ma aż takiej presji na nim że musi zawsze coś zrobić.

0

@Messibestplayerintheworld No Ciro wciąż może zarówno koronę jak i buta złotego wygrać. Może koledzy będą bardziej grać na niego.

3

@Messibestplayerintheworld Ciro bez formy ale z karnych może nadrobi :d

1

@Kapitan hawk i pomyśleć że nigdy nie wygrał LM. Dużo pecha zawsze mial

1

@Kapitan hawk Ta. Chociaż taki pozytyw :d

2

@Kapitan hawk Oni w ofensywie nie wyglądali źle ale chyba mysleli że 2:0 dowioza. No i nasz Polak rodak też średnio

0

@Chwytliwy Nvm czemu Costa nie grał. On potrafi pokrecic. To wystawił Higuaina i Eskiego.

0

@Hushovt Szkoda trochę będzie Szczesnego :d

1

@Kapitan hawk nie no ale zoba co robili dziś Rugani, Sandro i Bonucci. Dramat xd

2

@Coutinho007 i Sandro xd

2

@Chwytliwy w 6minut 3 bramki i to na Juve.

2

@nitey On? Chora ambicja i gralby i tak.

0

@AmigoBlancos Myśleli że mecz jest wygrany. Ale coś nie pyklo.

4

@Kapitan hawk Pomógł ale obrona Juve sabotowala

0

@PatrychoO podobno coś ma z kolanem ale czy to prawda to Ch wie.

1

@Coutinho007 W tym roku i tak najlepiej wypada strzelecko ale LM raczej nie wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?