Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DanielOOL bardzo ładny avatar
2
Niezła padaka jest grana przez Tottenham. Zero celnych strzałów na bramkę w pierwszej połowie że spadkowiczem.
15
@jaras121 10 mln osób
5
Trzaskowski na polsat news jak ktoś chce.
1
@Chakalaka Bardzo ciekawy zawodnik.
1
@sendesara Tylko Lewy.
2
@DanielOOL 3.Chelsea 4.United
Tak bym stawiał ale trzeba pamietac że 5 miejsce może dać LM ;]
5
Manchester United może dziś przejść historii.Nikt jeszcze nie wygrał 4 meczy z rzędu różnicą 3 bramek w PL.
0
Stawia ktoś dziś Tottenham i United?Moze strzelcow albo handicapy jakies?
1
@FeloRPS No mozna i Matsa :v
4
@Transu96 Lewy
Sancho-Messi-Mbappe
Kimmich-KDB
Davies-Ramos-Van Dijk-Trent
Oblak
1
@Hushovt Ja od pół roku tylko zimny prysznic i mega wzmacnia.
0
@BarcaInfo Mane chyba za sympatie te 3 miejsce.
1
@Mns21 Nie potrafi wywalczyć sobie składu w Arsenalu a chce wojować w Barcelonie.Na nie.
1
@kerouac No ja nie znałem tej firmy ale zobaczyłem zdjecia z Alvesem i jakoś się nią zainteresowałem.Posprawdzałem,poszperałem i jest gitara
0
@Danchos Musisz sam sobie zadać pytanie czy odpowiada ci to się obecnie dzieje.Jesli tak to glosujesz na Dude.Jesli nie to na Trzaska.
1
@kerouac Mam pare koszulek i nie narzekam.Git cena w stosunku do jakości.
1
@kerouac polecam
https://www.siksilk.com/images/siksilk-x-dani-alves-reversible-bomber-jacket-dark-red-black-p4332-43181_image.jpg
1
@Kapitan hawk Aż się boję troche. :v
6
Polecam kiełbase teksańską.Poza tym że jest w piz ostra to jest całkiem okey.
1
@Kajtek77 Z Niemcami gładziutko nawet piątym składem ;v
8
Vital potwierdził że każdy z naszych kadrowiczów dostanie tyle samo czasu podczas sparingów z Niemcami.Niby towarzyskie a już się nie mogę doczekać by zobaczyć naszych gigantów siatkówki.
15
@Hiacynk Lusito przeszedł sam siebie w 2k16.
2
@szymonekk Bardzo proste.Trener miał inny pomysł na dokończenie tego meczu.
7
@dawidz4 Nie krzycz Dawid.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Do Milanu? @Chwytliwy
1
@masq Kiedyś to musiało się stać.
2
@damianex10 Lub po prostu trener miał inny pomysł na dokończenie tego meczu.
1
Narzekacie na Suareza ale gdyby nie on to byłby remis u siebie ze spadkowiczem :v