2

@DanielOOL bardzo ładny avatar

2

Niezła padaka jest grana przez Tottenham. Zero celnych strzałów na bramkę w pierwszej połowie że spadkowiczem.

15

@jaras121 10 mln osób

5

Trzaskowski na polsat news jak ktoś chce.

1

@Chakalaka Bardzo ciekawy zawodnik.

1

@sendesara Tylko Lewy.

2

@DanielOOL 3.Chelsea 4.United
Tak bym stawiał ale trzeba pamietac że 5 miejsce może dać LM ;]

5

Manchester United może dziś przejść historii.Nikt jeszcze nie wygrał 4 meczy z rzędu różnicą 3 bramek w PL.

0

Stawia ktoś dziś Tottenham i United?Moze strzelcow albo handicapy jakies?

1

@FeloRPS No mozna i Matsa :v

4

@Transu96 Lewy
Sancho-Messi-Mbappe
Kimmich-KDB
Davies-Ramos-Van Dijk-Trent
Oblak

1

@Hushovt Ja od pół roku tylko zimny prysznic i mega wzmacnia.

0

@BarcaInfo Mane chyba za sympatie te 3 miejsce.

1

@Mns21 Nie potrafi wywalczyć sobie składu w Arsenalu a chce wojować w Barcelonie.Na nie.

1

@kerouac No ja nie znałem tej firmy ale zobaczyłem zdjecia z Alvesem i jakoś się nią zainteresowałem.Posprawdzałem,poszperałem i jest gitara

0

@Danchos Musisz sam sobie zadać pytanie czy odpowiada ci to się obecnie dzieje.Jesli tak to glosujesz na Dude.Jesli nie to na Trzaska.

1

@kerouac Mam pare koszulek i nie narzekam.Git cena w stosunku do jakości.

1

@Kapitan hawk Aż się boję troche. :v

6

Polecam kiełbase teksańską.Poza tym że jest w piz ostra to jest całkiem okey.

1

@Kajtek77 Z Niemcami gładziutko nawet piątym składem ;v

8

Vital potwierdził że każdy z naszych kadrowiczów dostanie tyle samo czasu podczas sparingów z Niemcami.Niby towarzyskie a już się nie mogę doczekać by zobaczyć naszych gigantów siatkówki.

15

@Hiacynk Lusito przeszedł sam siebie w 2k16.

2

@szymonekk Bardzo proste.Trener miał inny pomysł na dokończenie tego meczu.

7

@dawidz4 Nie krzycz Dawid.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Do Milanu? @Chwytliwy

1

@masq Kiedyś to musiało się stać.

2

@damianex10 Lub po prostu trener miał inny pomysł na dokończenie tego meczu.

1

Narzekacie na Suareza ale gdyby nie on to byłby remis u siebie ze spadkowiczem :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?