2

@Chwytliwy Bruno jest tylko jeden. Takiego szefa nie kupią.

0

@Kajtek77 piękny Gamrot

1

@Chwytliwy Ja się skusilem i powiem Ci ze takiej padaki to Chelsea dawno nie zagrała.

1

@arasz1819 Jak on ma szansę na złotego buta i koronę króla strzelców. Jaki trup?

0

@Chwytliwy oglądałeś Chelsea może?

2

@Chwytliwy taki nieudolny samuraj

0

@mekston dzisiaj dorzuciłem :D

0

@Esteban_ dobrze kminisz estebanie

1

Żeby taki klub jak Juve miał taki topór w drugiej lini. Grają jakby mieli 3 śpd.

1

@DanielOOL Ja też. Zna się na lidze i dobrze to przedstawia

2

@Comentateiro wole Cristiano

0

@Colon Jack Grealish

1

@Hiacynk Idealnie uzupełniające się trio. Każdy z nich ma swoje atuty.

0

Co Zapata przestawia obrońców Juve.. Dzikus niesamowity.

0

@DanielOOL O proszę.

0

@DanielOOL a z kim komentuje?

0

@DanielOOL komentuje City teraz?

1

@Hiacynk Forza dobry mecz!

1

@LuisSalvano To niedobrze Luis.

0

Juve dziś bez Pjanica w podstawie.

3

@Kapitan hawk No i Semedo nieźle.

0

Spokojnie panowie. Zaraz Juve z Atalanta.

0

Lusito jak drybluje to jest coś.

0

@escarabajo Skusilem się na gola Ronaldo i over Lazio.

0

Suarez to chyba lepiej gra jak jest od początku.

1

Rakieta jaki elektryczny

10

Specjalnie Barcelona tak gra by uśpić Bayern i nie zdradzić taktyk. W lidze i tak już nie mają o co grać. Setien to geniusz.

1

@Kapitan hawk przypomina mi się odrazu prezes Kozłowski z kiepskich

1

No i Chelsea dziś w plecy 3:0.Szykuje się wyborna końcówka w Anglii.

4

Chelsea już przegrywa 3:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?