1

@Coutinho007 Też obawiam się że tak będzie. Lipa totalna by była dla Pepa i ekipy.

14

@damianex10 Uważam że jest on jednym z lepszych ekspertów sportowych w Polsce ale tak jak napisałeś to czasami chyba za bardzo bierze do siebie niektóre rzeczy.

0

@Kapitan hawk a to czemu?

2

@barcelonaLM Trochę szkoda by dostali bo to zakończy emocje o top4.

0

W poniedziałek będzie decyzja odnośnie gry City w next LM. Myślicie że anuluja czy utrzymają ta karę?

2

Tak jak @kerouac napisal czyli pewnie konterka poszła i trochę siana zgarnął.

1

@kerouac też tak myślę

2

@bixmix był ewidetny

2

@sendesara Manchester jest obecnie jedną z najlepiej drużyn grających na świecie. I takie są fakty.

1

@damianex10 I to zawsze ten jeden.

0

@bixmix mówiłem że tak się skończy :v

5

@NeroTFP Dziś po raz kolejny się potwierdziło że sędziowie się mylą w tej lidze na potęgę a nie jakieś spiski.

9

@SonBarcaGoku Bruce Wayne

0

@justfootball oczywiście ze tak

1

@damianex10 Ciekawe co zrobił jak zobaczył to co robi obrońca Sevilli. Szkoda typa

1

Karny powinien być dla Bilbao.

4

Szkoda ze Bruno nie został kupiony latem. Myślę że 20 bramek i 20 asyst na luziku by zrobił.

1

@Kapitan hawk Mi dziś niestety Tottenham popsuł.

0

@Kapitan hawk Nigdy nie robi się takich kuponów :v

0

@bixmix Jakby to było w drugą stronę to tak ale Bilbao mocno średnio gra :d

7

Bahahahahah RIP kupon xdd

0

@Danny Gaucho W sumie ciekawe czy dadzą go do 11 sezonu.

1

@NeroTFP Messi, Cristiano Ronaldo, Ronaldo El fenomeno

2

@Chwytliwy Oby bez żadnej kontuzji bo coś się lapal za kolano

0

Aj Rashfordzik. Taka seta.

0

@TheNekro94 kup se Moskitiery swirze

2

@Chwytliwy Jaki spokój. Przyjął, poprawił i strzelił. Uwielbiam jego styl grania.

0

Pogba i 3:0 wow.

4

@damianex10 A ja się wkurzam jak mi dwie stówy nie wejda

2

@Chwytliwy Najlepsze passy na 50m na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?