1

@Chwytliwy No wybór był między nim a Ole.

6

Brawo Nuno !


2

Dużo fanów tu f1 a jaki jest wasz ulubiony kierowca? Komu kibicujecie?Ja lubie oglądać Hamiltona.

2

Zaglosujcie na tego kogo chcecie. Ale ważne byście zaglosowali. Ahoj.

0

Ostatnie 10 meczów Tottenhamu to aż 5 porażek, 3 remisy i tylko 2 zwycięstwa. To chyba nie jest to co od Mou się oczekuje.

2

@YoungMan Słuszny.

1

@cules100pro wyciął Mendy'go.

1

@LuisSalvano Jak zasłużony.

0

Zawsze rywale Realu dostają wylewu w obronie.Co to było. Eh.

0

@Colon pierogi od babci

5

Manchester United nie przegral jeszcze żadnego meczu od kiedy kupił Bruno Fernandesa. Talizman.

1

@Mario96w piłem ostatnio, bardzo dobry

0

@escarabajo No ja też głównie tylko woda.

0

Jakie pijecie soki? Macie jakieś zdrowe itp? Czy tymbarki i reszta tych popularnych.

0

@Barca1992 Dziwne żeby nie wygrał. Grają z ogórem.

0

@Gonzo_VeB1899 Nie ma faworyta.

0

@Europejczyk1980 pytanie czy koniec czy początek czegoś

1

Będziecie oglądać ksw 53?Na które walki czekacie?

0

@kuz Ta liga wielu ludziom zakończyła kariery bukmacherskie.

0

@escarabajo Ważny będzie początek.Jesli Bayern strzeli bramke czy dwie to może Barcelona juz sie nie podniesc.

1

@NeroTFP Ja tam dzis tylko liscie z drzewa.Dieta i forma musi byc

0

@escarabajo Wiadomo że będą faworytem w tym meczu ale nie skazywałbym naszych na sromotną porazke ;v

1

@Coutinho007 Ole nawet już go na ławke nie daje.

0

West Bromwich Albion to kolejny klub, który jest zainteresowany transferem Jessego Lingarda w letnim oknie transferowym. /The Independent
Wyobrażacie sobie ten duet : Lingardinho+Grosicki.
;v

1

@Kapitan hawk Nie opłaca się bo tam jest takie gunwo ze muchy nawet latają ;vv

0

@NaFazieHitman Do tego będzie to tylko jeden mecz.Szybka bramka od Barcelony i zaczanie się Bayern lekko denerwować.

0

@masq Ale wciąz lepszym niż te Augsburgi i Werdery.

0

Może tego Bayernu nie co aż tak się bać?
Tak przejrzałem ich wyniki to z tymi poważnymi zespołami typu Lipsk czy Borusia to mieli remisy albo minimalne wygrane.W LM też co roku mają rozstrzelać i pogwałcić wszystkich a wychodzi tyle że trafia się solidny zespół i Bayern wraca do domu.No i wiadomo że ogórkow biją często po 5 czy 6 do zera.

1

@Coutinho007 jestem za

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?