Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy No wybór był między nim a Ole.
6
Brawo Nuno !
2
Dużo fanów tu f1 a jaki jest wasz ulubiony kierowca? Komu kibicujecie?Ja lubie oglądać Hamiltona.
2
Zaglosujcie na tego kogo chcecie. Ale ważne byście zaglosowali. Ahoj.
0
Ostatnie 10 meczów Tottenhamu to aż 5 porażek, 3 remisy i tylko 2 zwycięstwa. To chyba nie jest to co od Mou się oczekuje.
2
@YoungMan Słuszny.
1
@cules100pro wyciął Mendy'go.
1
@LuisSalvano Jak zasłużony.
0
Zawsze rywale Realu dostają wylewu w obronie.Co to było. Eh.
0
@Colon pierogi od babci
5
Manchester United nie przegral jeszcze żadnego meczu od kiedy kupił Bruno Fernandesa. Talizman.
1
@Mario96w piłem ostatnio, bardzo dobry
0
@escarabajo No ja też głównie tylko woda.
0
Jakie pijecie soki? Macie jakieś zdrowe itp? Czy tymbarki i reszta tych popularnych.
0
@Barca1992 Dziwne żeby nie wygrał. Grają z ogórem.
0
@Gonzo_VeB1899 Nie ma faworyta.
0
@Europejczyk1980 pytanie czy koniec czy początek czegoś
1
Będziecie oglądać ksw 53?Na które walki czekacie?
0
@kuz Ta liga wielu ludziom zakończyła kariery bukmacherskie.
0
@escarabajo Ważny będzie początek.Jesli Bayern strzeli bramke czy dwie to może Barcelona juz sie nie podniesc.
1
@NeroTFP Ja tam dzis tylko liscie z drzewa.Dieta i forma musi byc
3
@Chakalaka https://bi.im-g.pl/im/d7/e7/18/z26115543V,-Wiadomosci--TVP-z-9-07-2020.jpg
0
@escarabajo Wiadomo że będą faworytem w tym meczu ale nie skazywałbym naszych na sromotną porazke ;v
1
@Coutinho007 Ole nawet już go na ławke nie daje.
0
West Bromwich Albion to kolejny klub, który jest zainteresowany transferem Jessego Lingarda w letnim oknie transferowym. /The Independent
Wyobrażacie sobie ten duet : Lingardinho+Grosicki.
;v
1
@Kapitan hawk Nie opłaca się bo tam jest takie gunwo ze muchy nawet latają ;vv
0
@NaFazieHitman Do tego będzie to tylko jeden mecz.Szybka bramka od Barcelony i zaczanie się Bayern lekko denerwować.
0
@masq Ale wciąz lepszym niż te Augsburgi i Werdery.
0
Może tego Bayernu nie co aż tak się bać?
Tak przejrzałem ich wyniki to z tymi poważnymi zespołami typu Lipsk czy Borusia to mieli remisy albo minimalne wygrane.W LM też co roku mają rozstrzelać i pogwałcić wszystkich a wychodzi tyle że trafia się solidny zespół i Bayern wraca do domu.No i wiadomo że ogórkow biją często po 5 czy 6 do zera.
1
@Coutinho007 jestem za