0

@Homeopata8989 Też prawda. Pewnie był to trochę lepiej wyglądało.

0

Lazio to solidna ekipka ale jeszcze nie na mistrza.

7

@Chakalaka Jak widzę tego typa to mnie skręca.

1

@Chwytliwy Miał bardzo zła serię. W zasadzie bo znakomitym początku to było później tylko gorzej.

31

Krzysiek Bosak nie jest idealny i jak każdy ma wady ale podoba mi się jego merytoryka.

0

@Kompletny Dzięki że przypomniales bo bym zapomniał

0

@barcowy1899 Alba na ławkę?

1

@Triv44 Chyba na lepszego trenera nie mógł trafić niż na Lapsa który uwielbia stawiać na młodych.

3

Pulisic i Chelsea 2:0.

0

@Mario96w No United ma terminarz marzeń.Tylko Lester na końcu z trudniejszych.

2

@Danny Gaucho Ładny wynik Zubiego.

0

@Mario96w Najgorszy to jest własnie terminarz.Tam nie ma łatwych meczy.

3

@Chwytliwy Typuje że Chelsea i United będą w 4 a Lisy wypadna :C

9

@NeroTFP Co mam ci powiedzieć.Lepiej nic nie mówić.

1

Chelsea 1:0 Boski Żiru

1

@Hushovt Lotr to jeden wielki klimat ;d

1

@Coutinho007 No jego troche dusi styl Barcelony.Nie może zawsze wykorzystać swoich atutów czyli pieklna szybkosc i dobry drybling na dużej przestrzeni.

0

@Coutinho007 A najchętniej to bym go zobaczył na prawym skrzydle w Chelsea za Williana :d

0

@Coutinho007 Wilki z całym szacunkiem ale chyba za słaby mimo wszystko klub dla Dembele.

1

@Coutinho007 Ja bym go widział w Arsenalu/United/Chelsea na skrzydełku.

1

@Coutinho007 Mógłby robić niezły wiatr.On srednio pasuje do klepki itd.

20

Historia Vardy'ego jest piękna.Pózno zaczął ale to co osiągnął jest niesamowite.


19

@Shapiro To Morawiecki mówił o tym Manchesterze i Barcelonie?

10

@NeroTFP A ja jem sernik z rodzynkami

1

@Hushovt Maści dużo jest ale na drugi raz ogarnij sobie jakiś spray anty insektowy.Dużo naprawdę fajnych jest w necie.

0

@Colon No popytałem trochę i jest bardzo dobra.Ma wszystko co ja potrzebuje.

1

@Coutinho007 No ma wszystko to co ja potrzebuje.Do tego bardzo dobrze się nim kieruje a to bylo wazne dla mnie bo mam dużą działke i w niektórych miejscach nierówną.

1

@Kapitan hawk cos kojarze,moze i nawet tam bylem

1

@Chwytliwy A dziękuje panie chwytliwy.Też mi się podoba.

8

Jak powiedziałem tak zrobilem.Oto moja kosiarka prosto z Kraśnika >3
https://zapodaj.net/b58600add19c3.jpg.html
@Colon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?