Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Chyba że by grali na niego xD
0
@AdiKingu96 To jedna z zalet rambli.
2
@XaviHeart Tu chyba chodzi tylko o lige a Jadon ma 17.17 w lidze.
0
@Chakalaka Co to dla Rudego :D
0
@Mathew86 Teoretycznie de Bruyne ma szanse ale musialby sie postarac bo obecnie ma 11 bramek i 17 asyst ;v
0
@Statistics Ciekawa ciekawostka.
1
@Danny Gaucho Drewniactwo Mylera to jego atut.
7
@Coutinho007 Staridza mi bardzo szkoda.Miał piękny sezon z Luisem w Liverpoolu.Odszedł Luis i Sturridge się posypał.
7
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_gUsL9I7eeWVpC66AzD2KwxESSF9tNlgg,w400.jpg
2
@Kvothe07 Wszystkiego po trochu.
1
@matirix20 Na prawej obronie to już mają luksus kompletny.Wan Bissaka,Trent,Walker,Tripper i pewnie ktoś tam jeszcze ale zapomnialem ;v
2
@Mario96w Tu będzie bardzo mała przewaga na korzyść ktoregoś z nich.Max 1-2%
0
Obecnie kurs że wygra Duda wynosi 1.50 a na Trzaskowskiego 2.50.
0
@SonBarcaGoku Ostatnio coś ruszyło u nich w tej piłce reprezentacyjnej.
0
@Wittgenstein Już na ostatnim mundialu było niezle.
9
Mówi się o Rashfordzie,Sterlingu i innych a tu kolejne pokolenie nadciąga.
https://x.com/yourswanjohi/status/1279470508115927040
0
@Danny Gaucho A w którym to było sezonie prosze Pana?
0
@Comentateiro Chyba nie. Sancho w tym sezonie ligowym miał 17 i 17.
0
@kuz Ostatnio coś to nie działa bo stawiam na nich i wygrywają xD.
0
@Danny Gaucho Typowy Messi czyli duzo wszystkiego.
1
@ViscaBarca123 Bardzo trudne do wykonania.
Po takich zagraniach widać jaka piłkarz dysponuje wizja i technika.
20
@A_Gomesinho_21 trzeba doceniać małe rzeczy :D
0
@NGTRX Lenglet albo Griz lub Roberto.
9
@kodi77 Już był młody Xavi. Niech on będzie nowym Rikim.
9
@Kajtek77 i nie kosztował 150 baniek
83
Lenglet kolejny mecz skała. Coś czuję że niedługo zapomnimy o Umtitim całkowicie.
3
Nvm czy ta formacja wypali na autobusy ale dziś było pięknie. Vamos.
0
Kto to dziś stawiał zwycięstwo lub remis żółtych :vv
0
Ale golazo Insigne. Napoli 2:1
0
@Tasde i więcej niż Dembele.