83

Lenglet kolejny mecz skała. Coś czuję że niedługo zapomnimy o Umtitim całkowicie.

3

Nvm czy ta formacja wypali na autobusy ale dziś było pięknie. Vamos.

0

Kto to dziś stawiał zwycięstwo lub remis żółtych :vv

0

Ale golazo Insigne. Napoli 2:1

0

@Tasde i więcej niż Dembele.

0

@D10SLEO Może jakiś wolniaczek.

1

@SeeleyBooth dobrze somsiad dba o innych. Brawo.

0

Miki i Roma wyrównuje 1:1

3

No to teraz Griezmann ma spokój na rambli chociaż przez kilka dni.

0

To pierwsza Griziego po bardzo długim czasie. Oby go to przełamało.

0

@Hiacynk w punkt

1

No i over 2,5 w 20 minut. Tak można żyć. Elegancja Francja.

0

@Colon wyczute panie Colonie

16

Own goal zamknął jape hejterom.

0

@Janiama w punkt Maćku.

0

@cchesterr43 otóż nie

0

@Colon Oglądałem już
Fajny meczyk

0

@itmustbejoke Nie bo wygramy

7

@Mroziu Setien to może co najwyżej wiązać buty Pepowi.

1

@Patrykl145 o zwycięstwo

5

La rambla niezadowolona czyli easy win.

0

@Danny Gaucho A niech sam se zapracuje na bramkę :D

1

@Hiacynk Niby Bologna z czerwoną ale jakaś bramka z dupy i remisik.

0

@Danny Gaucho Czemu Romelu nie strzelał o.o

0

@mekston Dokładnie.Mówi się o tym co jest tu i teraz a nie 10 lat temu ktoś tam popełnił błąd.

1

@Hiacynk No Lukaku to byk 100 kg.Nawet jak nie będzie w formie to piłka sie od niego po odbija i trafi ;v

0

@mekston No nie jest wart 100 baniek ale jest niezłym napastnikiem. :d

1

@Chakalaka A Benzema to jeszcze wszystko nagra

0

@okiemtypera_lucaxx95 Meczyki to top3 rakowisko w internecie

2

@Coutinho007 To dobry zawodnik.Od pewnego czasu zrobiono na rambli trochę z niego kaleke :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?