Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ratamahatta Zrobiło się tego tak dużo że ciężko się czyta cokolwiek.
0
@Chwytliwy Niech będzie nawet 15.
0
@DanielOOL Nie ma dna Realu
6
Przez 20 lat ludzie narzekają na PiS i Po.Hmmm.Przychodzi głosowanie i najwięcej otrzymują kandydaci PIS i PO? O co tu chodzi?
0
@daniel32778 Przy obecnym rynku gdzie United dało prawie 100 za Magłajera?Cena idealna.
2
@Hiacynk Warto.Dzikus jakich mało.
0
@Avada Kedavra Może nie ogólnie ale jeśli chodzi o pozycje to zdecydowanie top 3 przyjmujacych.
0
@Avada Kedavra Na pozycji przyjmującego?
0
@Hushovt Skład mają wybitny ale Zaksa,Jastrzębie czy Resovia też niczego sobie.
0
@mat32 Top 3 zdecydowanie.
5
Oficjalnie Taylor Sander w SKrze Bełchatów !
Potężny transfer. @NeroTFP
2
@Bykunn I przez takiego d3bila ludzie nie żyją.Dramat.
6
@Kapitan hawk a pamiętam jak grali w LM z Borusia. Straszny spadek.
1
@VeB77 Po pierwszej odechce im się grać.
1
@PatrychoO za głosy
0
@BARCA_FOR_EVER dokładnie tak.
5
Właśnie Bosak na swoim fb rozpoczął live dobowy.
1
@barcelonaLM On bez loniakiego nie istnieje.
1
@VanBest Kręci melanż z Ronaldo
4
Wulej pusta brama a ten wali w bramkarza. Miłego grania w 2 lidze.
0
@Hiacynk a początki miał ciężkie.
0
@MESSIah16 ostatnie 12/13
1
Chyba jeden najbardziej zdominowanych sezonów. Liverpool od początku do końca był na szczycie.
3
De Bruyne 1:1.wow.
0
@ViscaBarca123 Ciekawe kto Gomesa przygarnie. Trochę dziwne że United go nie chce.
1
@Hiacynk Ciekawy ruch.
3
Już nawet w koszulkach są.hihi.
https://pliki.meczyki.pl/big/337/5ef2da33a5183.jpg
1
@obcy Xavi odchodzi do Juve.
0
@SeeleyBooth Myśle że tak większość ma.
0
@MarioVeB! Chyba się skusze i postawie na nich.