7

Manchester United zadbał o to, aby Old Trafford nie świeciło pustymi krzesełkami. Klub przygotował efektowną mozaikę, na której znalazły się zdjęcia ponad 40 tysięcy kibiców z ponad 190 krajów.


2

@macio_944 A propo dżemu to ide sobie naleśniki zrobić

0

@Cwaniak4 Czy ja wiem.To normalne raczej.Wieku nie oszukasz ;v

2

@Bykunn Również.Pełny składzik mają więc myśle że takie 2:0 na luziku.

0

@Lokoo Dorzuć wielki Manchester United

1

@MontelQ Zagłosują na Korwina

0

@Bykunn To też :V

2

@TheNekro94 Ty morduś nie kandydujesz na prezka :C

11

@Valverde_In Obecnie wszyscy są za 500+ bo jak ktoś powie że nie to ma lipe na starcie.

4

@ViscaBarca123 Teoretycznie powinien wyjść na Celte.Napewno dostanie jakieś minuty ale czy w pierwszym to nvm.

3

@Kajtek77 Prezydent którego potrzebujemy ale na niego nie zasługujemy

0

@eydem Resident evil

2

@IronSanHybrid Według mnie on będzie miał dobre mecze ale maxa swojego nie pokaże w tym klubie.

2

@Janiama Lepszy był ale powiedzmy sobie szczerze że stać go na lepsze granie

9

Pikenbauer i Lenglet to skały po tej przerwie. Ogólnie obrona chyba najlepsza formacja.

1

@ksobi No fifowym językiem mówiąc to chłop ma 99 zwinnosci :v

14

Messi już 32 lata na karku ale nadal nieźle kręci.

2

Jakby Semedo jeszcze bardziej ogarniał na boisku to byłby mega kotem bo technikę i zwrotnosc ma nieprzecietna.

20

Jak już Arthur ma odejść to najlepiej za same siano. Po co Pjanic ma zabierać miejsce młodym.

6

Aj. Normalnie to wchodzi Messiemu.

1

Ale co Riki rozruszal ten środek to jego. Wow.

0

Rakieta królu uuuuuu

0

Arthur już zdechł xd

0

Ale mi się podoba Lenglet po tej przerwie. Profesooor.

0

Nie chce bronić Barcelony bo gra jak gra ale tam jest 10 chłopa w polu karnym.

2

Pikenbauer bierze się za kreowanie

0

Tak to jest jak się nie wie co ma grać. Wyglądają jakby przyszli na orlik i jakaś luźna giereczke grali.

14

Ansu zostanie po raz kolejny bohaterem. Zobaczycie.

2

@IronSanHybrid ty ale maszyna jest tylko jedna

0

@Hushovt na słabsze zespoły by starczyło ale na lepsze z tym środkiem pola mógłby być problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?