Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama Ja nie kombinuje
13
@jakub9611 Luchooooooo
2
@Konias4318 Mysle że on i tak jest happy :v Zrobił to co miał zrobić.LM wygrał i mocno się przyczynił do niej.Brakuje mu jeszcze MŚ.
4
@shinthps Mam podobne zdanie i szczerze podzwiam taki profesjonalizm Ronaldo.Ja bym chyba tak nie mógł :v
8
@Hiacynk Byle strzelić bramkę szybko i potem się jakoś ułoży.Oby nie na odwrót.
0
@dominik127pl Podzielna uwaga Dominiku :D
1
@Hiacynk Ja na tv Barce a na lapku United z Totkami :D
0
@LuisSalvano Pewnie tak będzie
0
@MichVeB A czemu taka długa przerwa?Kontuzja jakas?
0
@Avada Kedavra ja w tym roku stawiam raczej na Bayern.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Avada Kedavra Właśnie tak kusi mnie ich zwycięstwo. Kurs 2.50 więc spory.
1
@Messibestplayerintheworld i musi walczyć o pozostawienie w lidze
0
Jak typujecie dzisiejszy pojedynek angielski? United czy Tottenham? Bo zamierzam coś sobie poobstawiac.
3
@Hiacynk Kiwnie, poda, strzeli. W sumie wszystko zrobi.
0
@escarabajo Hah. Ale to jest cały Benzena. Bardzo dużo potrafi z piłką zrobić.
0
@escarabajo Zmotywowalem go.
0
Benz coooo wow.
0
Teraz jeszcze Neymar dobije Valencie
4
@damianex10 Może to nie Marcelo w ataku ale daje rade
2
To chyba jedna z najgorszych połów Valencia. Masakra.
0
@escarabajo No on ma bardzo, bardzo duże możliwości. Oby już bez żadnych kontuzji.
0
@escarabajo Akurat Hazarda zawsze doceniam bo to jeden z moich ulubionych zawodników :p
0
@escarabajo wywolalem ich :v
0
Ramos co wyczyścil.
1
@IronSanHybrid mikresoffft
0
@Hushovt No Marc to już topka na świecie ale Cillessen też bardzo solidny gk. Szkoda że nie poszedł do trochę lepszego klubu.
5
Cillessen znowu z dobrym występem. Szkoda że odszedł ale Ter Stegena by i tak nie przeskoczyl.
0
@escarabajo a jaki?
5
@AllBundy Bundy byłby dumny z tego komentarza :v