Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubox wszystkie walki Kora
4
Za chwilę na tvn Batman początek. Wspaniała produkcja.
0
@Fawrf Ronaldo też może wyskoczyć chociaż też mi się wydaje że jednak but dla Immo.
3
@Joe_Pesci Pele -3 mistrzostwa świata
Ronaldo i Messi-0
3
@Coutinho007 Również byłem pod wrażeniem.
0
@Danny Gaucho Myślałem że to Neymar.Zawiodłem się.eh.
0
@NaFazieHitman pokaż co obstawiles
0
Suarez jaki szybki. Wow
0
@michal26 Nigdy nie dogodzisz :v
0
Griezmann jest świetnym zawodnikiem ale mam wrażenie że nie pokaże swojego maxa w Barcelonie.
0
Bayern zgodnie z planem win.
32
@Veb1233 Co jak co ale Tusk to akurat umi w twittera
0
@mateuszdabski W Bayernie jest bo tam kto przyjeżdza to dostaje paraliżu.
0
@Arkon Chyba Bostonu nie stac.Musieli by pół skladu oddac.Celtowie już wyglądają dobrze.To był dobry ruch gdy wzieli Kembe a oddali Irvinga który niby niezle grał w Bostonie ale coś nie poszło tak zespolowo.
0
@Arkon Niby tak ale grają na AA i skład mają nawet nawet na ten mecz.Pewnie się pomeczą ale wygrają.
0
@Arkon Davis jak nie zobaczy tytułu to też pewnie się gdzieś zawinie.Chociaż on się lubi z Lebronem to kto wie.
0
Dortmuuuund.Brawo 1:0
4
@TheGoldenEleven Znowu Griezmann na skrzydle.Już nie wytrzymam z tym Valverde
4
@student97r Mega przyjemnie się oglądało Toronto.I w sumie nadal się ich dobrze ogląda.Poukładana drużyna z bardzo dobrym trenerem.
0
@Arkon No ja przed sezonem typowałem Clippers do mistrzostwa.To już były solidny zespol w poprzednich play offach a dołożyli dwóch all starów.
0
@Arkon No Leonard jest zawodnikiem na play offy.Trochę mi ostatnio podpadł tym swoim wypoczywaniem w meczach ale rozumiem jego jak i klub bo takiego zawodnika trzeba oszczędzać.
4
Leon co raz lepiej mówi po polsku a dziennikarz tragiczny który mu zadawał pytania.
0
@Arkon Też poczekajmy z ocenianiem LeBrona bo on wciąż gra i prezentuje wysoki poziom.Gra w drużynie która jest topem na zachodzie.Ma przed sobą jeszcze pewnie z 3-4 lata gry więc może dołożyc coś.
0
@Arkon remis
0
@Arkon Nie musiał mnie przekonywać.MJ był i zostanie na zawsze wielki ale czy był najlepszy to sprawa indywidualna dla każdego.Jeśli by zrobić głosowanie na GOAT koszykówki to pewnie by wygrał.
0
@Arkon Widziałem bo już ktoś wstawiał go na rambli :v
0
@TheGoldenEleven 3:1 dla FCB
2
@Arkon Tak kolega wyżej.Bo nie wiadomo na co patrzymy gdy wybieramy tego najlepszego.Na umiejetnosci,na tytuly,na statystyki a może na nagrody indywidualne.Ktoś powie Chamberlain to się wybroni.Powie Russel to się wybroni.A kto inny jeszcze JordAN czy LeBron i też się wybronią.Ja jestem najbliżej zdania to co powiedział Jabbar czyli nie ma goat w koszykówce.
0
@AmigoBlancos Semedo
1
@BarcaInfo Coś czuję że będzie wymiatał w Chelsea :v