0

@Kubox wszystkie walki Kora

4

Za chwilę na tvn Batman początek. Wspaniała produkcja.

0

@Fawrf Ronaldo też może wyskoczyć chociaż też mi się wydaje że jednak but dla Immo.

3

@Joe_Pesci Pele -3 mistrzostwa świata
Ronaldo i Messi-0

3

@Coutinho007 Również byłem pod wrażeniem.

0

@Danny Gaucho Myślałem że to Neymar.Zawiodłem się.eh.

0

@NaFazieHitman pokaż co obstawiles

0

Suarez jaki szybki. Wow

0

@michal26 Nigdy nie dogodzisz :v

0

Griezmann jest świetnym zawodnikiem ale mam wrażenie że nie pokaże swojego maxa w Barcelonie.

0

Bayern zgodnie z planem win.

32

@Veb1233 Co jak co ale Tusk to akurat umi w twittera

0

@mateuszdabski W Bayernie jest bo tam kto przyjeżdza to dostaje paraliżu.

0

@Arkon Chyba Bostonu nie stac.Musieli by pół skladu oddac.Celtowie już wyglądają dobrze.To był dobry ruch gdy wzieli Kembe a oddali Irvinga który niby niezle grał w Bostonie ale coś nie poszło tak zespolowo.

0

@Arkon Niby tak ale grają na AA i skład mają nawet nawet na ten mecz.Pewnie się pomeczą ale wygrają.

0

@Arkon Davis jak nie zobaczy tytułu to też pewnie się gdzieś zawinie.Chociaż on się lubi z Lebronem to kto wie.

0

Dortmuuuund.Brawo 1:0

4

@TheGoldenEleven Znowu Griezmann na skrzydle.Już nie wytrzymam z tym Valverde

4

@student97r Mega przyjemnie się oglądało Toronto.I w sumie nadal się ich dobrze ogląda.Poukładana drużyna z bardzo dobrym trenerem.

0

@Arkon No ja przed sezonem typowałem Clippers do mistrzostwa.To już były solidny zespol w poprzednich play offach a dołożyli dwóch all starów.

0

@Arkon No Leonard jest zawodnikiem na play offy.Trochę mi ostatnio podpadł tym swoim wypoczywaniem w meczach ale rozumiem jego jak i klub bo takiego zawodnika trzeba oszczędzać.

4

Leon co raz lepiej mówi po polsku a dziennikarz tragiczny który mu zadawał pytania.


0

@Arkon Też poczekajmy z ocenianiem LeBrona bo on wciąż gra i prezentuje wysoki poziom.Gra w drużynie która jest topem na zachodzie.Ma przed sobą jeszcze pewnie z 3-4 lata gry więc może dołożyc coś.

0

@Arkon remis

0

@Arkon Nie musiał mnie przekonywać.MJ był i zostanie na zawsze wielki ale czy był najlepszy to sprawa indywidualna dla każdego.Jeśli by zrobić głosowanie na GOAT koszykówki to pewnie by wygrał.

0

@Arkon Widziałem bo już ktoś wstawiał go na rambli :v

0

@TheGoldenEleven 3:1 dla FCB

2

@Arkon Tak kolega wyżej.Bo nie wiadomo na co patrzymy gdy wybieramy tego najlepszego.Na umiejetnosci,na tytuly,na statystyki a może na nagrody indywidualne.Ktoś powie Chamberlain to się wybroni.Powie Russel to się wybroni.A kto inny jeszcze JordAN czy LeBron i też się wybronią.Ja jestem najbliżej zdania to co powiedział Jabbar czyli nie ma goat w koszykówce.

0

@AmigoBlancos Semedo

1

@BarcaInfo Coś czuję że będzie wymiatał w Chelsea :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?