Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk Aguero rozstrzela kanonierow.
0
@IronSanHybrid hmmmm
3
@IronSanHybrid mistrzowie wa bank
1
Teraz to United sypnie 200 za Fatiego.
0
@Coutinho007 No Suarez trochę się męczył dziś.Malo mu wychodziło.Ale ja tam mu wybaczam bo wraca po długiej przerwie.A już z Majorka fajnie grał.
9
Ciekawe czy Rakieta wyjdzie na Seville.Warto by skorzystać z jego dobrej formy.
1
@Hiacynk Igła to zawsze była solidność.
23
Dzięki kampanii Marcusa Rashforda okolo 1,3 mln dzieci będzie miało dostęp do posiłku w wakacje.
1
@lucas/catalan Ale flow omg
0
@AlicjaFCB Czy najbardziej to ciezko powiedzieć bo duzo zawodnikow tanczylo z pilka.Napewno w tej dekadzie.
3
@SelloutCrowd Naszczęście nie
1
@KSSniper Napewno najbardziej utalentowany.Dużo potrafił zrobić z piłką.
4
@KSSniper No Neymar w swoim prime to był taki mini Messi ale bardziej efektowany do oglądania.
20
Ale miazga na korzyść Neymara.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/104300462_3144248022295313_239401388606357831_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=qfNnLZ3RpZcAX_UGVHd&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=1a0885fe8d652b100c1a10cf9ef401f5&oe=5F0C5F27
2
@BarcaInfo Nie wierzę w to :v
0
@Transu96 mów dalej somsiedzie
1
@Colon Ja się bardziej martwię o @Esteban_
1
@student97r Ale smutek się robi jak się patrzy na twoje półki. Ja mam tylko kilka książek i to te które lubię :v
0
@BarcaInfo Godny następca Neuera.
1
@xVENUMx Dolce Gabbana light blue
2
@VamosRakieta No nie wypada :v
4
@umtiti Teraz to tych meczy to będzie nasr4ne za przeproszeniem.
0
@Europejczyk1980 Wydaje mi się że Trzaskowski musi się pojawić.Jeśli oleje to bardzo dużo straci.
1
@masq Semedo niezle sobie radzil na lo.
0
@Arkon Ja mam piłkarzy którzy grają w tej lidze i ich lubie np Aguero i David Silva ale żeby kibicować jakieś konkretnej drużynie to nie :d
2
@Mathew86 Boją się że Bosak ich zmasakruje.
2
@Arkon No u mnie też Anglia na 1 miejscu a nie kibicuje żadnej drużynie
:D
1
@Arkon Dobrze że w końcu Anglia wraca.Ztęskniłem się za tą ligą :v
4
@NeroTFP Oczywiście. Ja tylko napisałem że jest lepszy piłkarsko od tej dwójki a że go często nie ma to cóż poradzić :v
6
@DaPi Jednak wydaje mi się że zarówno Salah jak i Mane to półka niżej niż Brazol.