Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Janiama Dlatego Messi jest wyjątkowy.On nie jest tak efektowny jak np Ronaldinho ale jego prostota zagrań jest praktycznie nie osiągalna dla nikogo.
0
@Mario96w Napewno nie jest to doping jak na Anfield np ale coś tam jest.
1
@AdiKingu96 No Camp Nou kojarzy się raczej z turystami a nie kibicami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama Fajna koszulka
4
@betonito Messi nawet gdyby trenował dzien i noc to nie zrobi sombrero.Nie ten poziom.
0
@MESSIah16 Skąd info o AJ?
1
@Hushovt Lipa totalna.Zaraz znów mi wyłącza prąd -.-
2
@Baaarca95 https://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201508/1439912346_tnxhlh_600.jpg
2
@pt9 Mega inteligentny. Do tego zna się na baskecie.
1
@Danny Gaucho No tak w sumie było ;v
1
@Danny Gaucho Pamiętam jak grałem w fifke 14 i strzelałem nim z bani,Wszystko wchodziło.
0
Najlepszy płyn do płukania ust? Obecnie stosuje colgate max i jestem bardzo zadowolony ale może ma ktoś jeszcze inny :v
3
@Kajtek77 Czekam na Gamrota :)
0
@MESSIah16 Zidane a w skoki słaby jestem.
3
@AllBundy Z kogo?
0
@MESSIah16 Mógł zostać jedna z największą legend a tak został po prostu dobrym piłkarzem.
0
@Arkon Nvm. Zależy co z Costa, Igła czy Berdnardeskim.
0
@BarcaInfo A ten Shira to dobre źródło?
2
@Arkon W Juve. To by była wielka szansa dla niego.
0
@Messibestplayerintheworld Zawsze byłem ciekawy połączenia Messiego z Mou.
1
@TheGoldenEleven @kerouac >3
0
@SHIBA A nie wiem. Jak chcesz to możesz zrobić. Ciekawe jakby wyglądało :p
0
@SHIBA A to jak będziesz jeszcze wystawiał coś podobnego to oznacz mnie jak możesz :v
1
@SHIBA uu ładnie.
5
@Barwindg ja to samoo :v
0
@Katalonbar Ja nigdy nie lubialem pisać rozprawek bo kalecze język. Zresztą większość na rambli widzi że moja składnia zdań to takie 2/10.Wiedzialem o tym przed maturą i musiałem coś wymyślić dlatego zacząłem dobrze analizować.Bardzo dobrze czytałem i rozumiałem to co pisze. I tak zdałem.
1
@Kajtek77 Szczerze to nvm po co ta mature zrobiłem jak narazie nie prędko mi na studia chociaż trochę nabieram ochoty. Dopiero 20 lat mam ale przydałoby się już zacząć.
0
@DaPi Lubiłem ale byłem kiepski z niej xD
2
@Kajtek77 Nawe powiem Ci ze nie tyle że nie lubialem się uczyć a po prostu zawsze miałem coś ciekawszego do zrobienia. Do tego omijanie ostatnich lekcji to był u mnie standard. Miałem dużo szczęścia bo nie uczyłem się wgl w domu a na lekcji jak byłem to dużo zapamietywalem.