7

@Janiama Dlatego Messi jest wyjątkowy.On nie jest tak efektowny jak np Ronaldinho ale jego prostota zagrań jest praktycznie nie osiągalna dla nikogo.

0

@Mario96w Napewno nie jest to doping jak na Anfield np ale coś tam jest.

1

@AdiKingu96 No Camp Nou kojarzy się raczej z turystami a nie kibicami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama Fajna koszulka

4

@betonito Messi nawet gdyby trenował dzien i noc to nie zrobi sombrero.Nie ten poziom.

0

@MESSIah16 Skąd info o AJ?

1

@Hushovt Lipa totalna.Zaraz znów mi wyłącza prąd -.-

2

@pt9 Mega inteligentny. Do tego zna się na baskecie.

1

@Danny Gaucho No tak w sumie było ;v

1

@Danny Gaucho Pamiętam jak grałem w fifke 14 i strzelałem nim z bani,Wszystko wchodziło.

0

Najlepszy płyn do płukania ust? Obecnie stosuje colgate max i jestem bardzo zadowolony ale może ma ktoś jeszcze inny :v

3

@Kajtek77 Czekam na Gamrota :)

0

@MESSIah16 Zidane a w skoki słaby jestem.

3

@AllBundy Z kogo?

0

@MESSIah16 Mógł zostać jedna z największą legend a tak został po prostu dobrym piłkarzem.

0

@Arkon Nvm. Zależy co z Costa, Igła czy Berdnardeskim.

0

@BarcaInfo A ten Shira to dobre źródło?

2

@Arkon W Juve. To by była wielka szansa dla niego.

0

@Messibestplayerintheworld Zawsze byłem ciekawy połączenia Messiego z Mou.

1

0

@SHIBA A nie wiem. Jak chcesz to możesz zrobić. Ciekawe jakby wyglądało :p

0

@SHIBA A to jak będziesz jeszcze wystawiał coś podobnego to oznacz mnie jak możesz :v

1

@SHIBA uu ładnie.

5

@Barwindg ja to samoo :v

0

@Katalonbar Ja nigdy nie lubialem pisać rozprawek bo kalecze język. Zresztą większość na rambli widzi że moja składnia zdań to takie 2/10.Wiedzialem o tym przed maturą i musiałem coś wymyślić dlatego zacząłem dobrze analizować.Bardzo dobrze czytałem i rozumiałem to co pisze. I tak zdałem.

1

@Kajtek77 Szczerze to nvm po co ta mature zrobiłem jak narazie nie prędko mi na studia chociaż trochę nabieram ochoty. Dopiero 20 lat mam ale przydałoby się już zacząć.

0

@DaPi Lubiłem ale byłem kiepski z niej xD

2

@Kajtek77 Nawe powiem Ci ze nie tyle że nie lubialem się uczyć a po prostu zawsze miałem coś ciekawszego do zrobienia. Do tego omijanie ostatnich lekcji to był u mnie standard. Miałem dużo szczęścia bo nie uczyłem się wgl w domu a na lekcji jak byłem to dużo zapamietywalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?