0

@Hushovt To w metka graj

1

@Chwytliwy Jesteś dumny?

0

@Arkon Przede wszystkim regularnie strzela a nie Lautaro który zagrał dobre pół sezonu i chcą 100 baniek.

0

@Arkon Bo on jest skrzydłowym, napastnikiem, 10 i w jednym. Jak ktoś ogląda mecze Lipska to zobaczy że Werner nawet czasami rozgrywa.

3

@Arkon Ograny. Robi regularnie liczby w lidze. Gra w repce. Ma 24lata i wciąż się rozwija. Brać tego kocura dopóki jest w Lipsku.

0

@Mesi12 Robi ich na hajs a Neymary pewnie nic nie ogarniaja.

1

@NeroTFP Ja mówię yol jestem Eryk

1

@Rafiniaaa To samo mogą Ci odpowiedzieć jeśli będzie na odwrót.

6

@justfootball Jak co roku.

1

,,Dostałem życie jedno na własność
Przyjść, rozj3bać i spokojnie zasnąć''


Lubicie Aviego?Dla mnie to jeden z najlepszych raperów w Polsce.Tekstowo świetny a i słucha się tego nawet fajnie.

3

@Janiama Szczerze to się ztęsknilem za meczami naszej repki.Nawet bardziej przyjemnie mi się ogląda nasza reprezentacje w siate niz w piłe :v

0

Jak myślicie jak będzie wyglądał sezon reprezentacyjny siatkówki?Będą jakies mecze czy tam towarzyskie turnieje?Podobno coś tam kminią zeby trochę pograli mimo wszystko.

2

@katalonia15 Mi się bardzo podobała Joshuy z Władem Kliczko.

5

@masq Anglików ciężko się wyciąga z wysp.Jak oni się zakorzenią w tych Liverpoolach,Manczesterach itd to raczej zostają.

3

@FCMichalo Cristiano

4

@Katalonbar Ndombele,Werner.

1

@IronSanHybrid Nie wiem kto wygra ale pewnie te wyniki będą się bardzo różnic niż te sondaże. :v

1

@Janiama Ja tam wole się wstrzymac z tymi sondażami.Zobaczymy jak będzie na oficjalu :v

6

@Messinio82 To było już wiadome po 1 dniu wypożyczenia.

2

@masq No on ma to coś co pozwoli mu być na szczycie przez pewnie następne 10 lat.Już w tak młodym wieku lider reprezentacji oraz druga postać w klubie.Jeśli nie dotkną go jakieś straszne kontuzje to będzie wielki.

2

@VamosRakieta Mało kto jest wart teraz 100 baniek.Z tych młodszych to chyba tylko Mbappe.

1

@kerouac No trochę ta. Ja będę chciał wrócić do Fify i zacząć od 21 regularnie grać.
Kiedyś byłem naprawdę dobry w fifke ale to były lata 13-15.Teraz się rozwinęła bo jest to fut champions itd

2

@kerouac No chyba najlepiej się gra właśnie w te klasyczne czyli dota, lol i Cs. Wymyślają nowe dla tych ale tak średnio się gra.

3

@kerouac Na początku ok ale szybko mi się zanudzilem i wróciłem do csa.

3

@Barca1992 taa. Od 200 do 300 chyba najlepsze odcinki. Chociaż te początkowe też spoko :d

3

@Kapitan hawk Dom kultury. Świetny odcinek :p

1

@CuleLbn kiepska opcja

16

,, Zamiast wyć w megafonie, czytaj książki qtafonie"-Ferdynand Kiepski.

10

@MESSIah16 Christian Bale

0

@Ratamahatta No i król memów do tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?