Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt To w metka graj
1
@Chwytliwy Jesteś dumny?
0
@Arkon Przede wszystkim regularnie strzela a nie Lautaro który zagrał dobre pół sezonu i chcą 100 baniek.
0
@Arkon Bo on jest skrzydłowym, napastnikiem, 10 i w jednym. Jak ktoś ogląda mecze Lipska to zobaczy że Werner nawet czasami rozgrywa.
3
@Arkon Ograny. Robi regularnie liczby w lidze. Gra w repce. Ma 24lata i wciąż się rozwija. Brać tego kocura dopóki jest w Lipsku.
0
@Mesi12 Robi ich na hajs a Neymary pewnie nic nie ogarniaja.
1
@NeroTFP Ja mówię yol jestem Eryk
1
@Rafiniaaa To samo mogą Ci odpowiedzieć jeśli będzie na odwrót.
6
@justfootball Jak co roku.
1
,,Dostałem życie jedno na własność
Przyjść, rozj3bać i spokojnie zasnąć''
Lubicie Aviego?Dla mnie to jeden z najlepszych raperów w Polsce.Tekstowo świetny a i słucha się tego nawet fajnie.
3
@Janiama Szczerze to się ztęsknilem za meczami naszej repki.Nawet bardziej przyjemnie mi się ogląda nasza reprezentacje w siate niz w piłe :v
0
Jak myślicie jak będzie wyglądał sezon reprezentacyjny siatkówki?Będą jakies mecze czy tam towarzyskie turnieje?Podobno coś tam kminią zeby trochę pograli mimo wszystko.
2
@katalonia15 Mi się bardzo podobała Joshuy z Władem Kliczko.
5
@masq Anglików ciężko się wyciąga z wysp.Jak oni się zakorzenią w tych Liverpoolach,Manczesterach itd to raczej zostają.
3
@FCMichalo Cristiano
4
@Katalonbar Ndombele,Werner.
1
@IronSanHybrid Nie wiem kto wygra ale pewnie te wyniki będą się bardzo różnic niż te sondaże. :v
1
@Janiama Ja tam wole się wstrzymac z tymi sondażami.Zobaczymy jak będzie na oficjalu :v
6
@Messinio82 To było już wiadome po 1 dniu wypożyczenia.
2
@masq No on ma to coś co pozwoli mu być na szczycie przez pewnie następne 10 lat.Już w tak młodym wieku lider reprezentacji oraz druga postać w klubie.Jeśli nie dotkną go jakieś straszne kontuzje to będzie wielki.
2
@VamosRakieta Mało kto jest wart teraz 100 baniek.Z tych młodszych to chyba tylko Mbappe.
1
@kerouac No trochę ta. Ja będę chciał wrócić do Fify i zacząć od 21 regularnie grać.
Kiedyś byłem naprawdę dobry w fifke ale to były lata 13-15.Teraz się rozwinęła bo jest to fut champions itd
2
@kerouac No chyba najlepiej się gra właśnie w te klasyczne czyli dota, lol i Cs. Wymyślają nowe dla tych ale tak średnio się gra.
3
@kerouac Na początku ok ale szybko mi się zanudzilem i wróciłem do csa.
3
@Barca1992 taa. Od 200 do 300 chyba najlepsze odcinki. Chociaż te początkowe też spoko :d
3
@Kapitan hawk Dom kultury. Świetny odcinek :p
1
@CuleLbn kiepska opcja
16
,, Zamiast wyć w megafonie, czytaj książki qtafonie"-Ferdynand Kiepski.
10
@MESSIah16 Christian Bale
0
@Ratamahatta No i król memów do tego.