Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kerouac byśmy mieszkali razem ajaj
4
@itmustbejoke USA tylkooo
0
Jakim trzeba być chu żeby dać 3 reklame w filmie godzinnym. Nienawidzę.
1
@Witekk10 ja ze stokrotki kupiłem
1
@ranger3120 no nie bo zabije hah
0
@ranger3120 no jestem ciekawy jak się potoczą losy Artura i czy smoka uwolnia
1
Wow. Nie wiedziałem że te przygody Merlina to taki sztos. Wczoraj zaatakowałem i jestem już na 7 odcinku.
2
@Hiacynk Trochę niedoceniany.Bardzo mało się o nim mówi.
2
@kkbarca Lemar tak zgasł że już nawet jego cienia nie widać.Wielka klapa.
2
@Hiacynk Napastnik nie jakiś efektowny ale efektywny.Noge dołozy,z bani walnie.Taki klasyczny.
0
@BarcaInfo Ballack to mam wrażenie że ma ciagle pretensje do czegoś.
1
@Hiacynk On nie skończy.Bedzie grał do smierci xD.
0
@Hiacynk Niby miał się kończyć ale jeszcze coś szarpie.
1
@Kusco15 Tajson był mega efektowny ale myśle że taki Witali Kliczko by go szybko klepnął.
0
@socha Najwięcej bramek w tym roku ma Ronaldo więc Ronaldo.
0
@Kusco15 No przedewszystkim te warunki.Strasznie niski był.
0
@Kusco15 Był do pokonania jak każdy.Ludzie uwielbiali Majka bo wchodził,strzelał i wychodził.
0
@Striker Oby bo szkoda piłkarza.Taki trudny start w tym Atleti.Sezon mega przecietny,
0
@Chwytliwy Tak ale po zerwanych ciężko się wraca do formy.
0
@NeroTFP Polecam serdecznie :v
2
@jacobFCB Nie no lekko przesadziłem ale to najgorsza kontuzja bo ona często wraca.Jesli raz zerwiesz to prawdopodobienstwo że zerwiesz kolejny raz jest bardzo ale to bardzo duże a przerwa + - rok.
0
@Pogba Po karierze.
0
@msmsms Kupiłem sobie również takie xD.Uwielbiam monte :d
0
@koksik2700 To lepsze niż każde piwko.Pije już 4 buteleczke.
2
Najcudowniejszy napój na świecie.
https://www.auchandirect.pl/images/h02/h3d/10178750775326.jpg
5
@kerouac Dobrze.Cisnij go
0
@Chwytliwy obecnie pepsi
4
Yaya Toure w 13/14 @Kettger
https://gmsrp.cachefly.net/images/19/09/16/f730312f7c96f5db77edd629060b14d2/690.jpg
2
@SelloutCrowd egzotyka, ale duży sentyment mam do eklektyki.Ta nowa też jest kozacka.
0
@bartekvisca a to się zgadza. Byki to był dream team w tamtych czasach. I do tego Jordan z mentalnościa zwycięzcy.