0

@Chwytliwy Oby nie był w 2 turze.

2

@Chwytliwy Hołowni to wgl nie widzę w roli prezydenta.

1

@Chwytliwy Myślisz że mają szanse z Andrzejem?Jakoś słabo to widzę.

0

@KidusFCB Już powoli wraca.

3

@Gwidon Messi nadal jest Messim.Trzon drużyny odszedł.

1

@SeeleyBooth Hah.No łatwo nie jest ale forma musi byc :v

3

@SeeleyBooth A mnie szyja napiernicza bo spałem na podłodze wczoraj u zioma :v

0

@Jackazz Ta.Jakoś na padzie nie mg sie odnaleśc :d

0

@Jaca27 I tak pewnie na początku pewnie nie bede sobie dawał rady ale mam chęć na powrót do regularnego grania w fifke.Ale chyba poczekam sobie na 21 i wjade.

4

@PatrykBarca Za w miare kwotę czemu nie.Ma dopiero 27 lat także jeszcze pare lat solidnej gry.

0

Opłaca się kupywać fifke 20 czy lepiej poczekać na 21?Ostatnią fifa w jaką grałem to była 16 a pózniej się przerzuciłem na cs i inne tego typu gierki.Duża różnica jest w gempleju?I oczywiście gram na kompie bo jest klawiaturowiczem :v

6

@Dziki15 Jordan -około 122 cm.LeBron około 105.

3

@MichalZZZ Outlast konieczny. :v

6

@Hiacynk Wtedy był prime Mourinho.

1

@justfootball pije wszystko co dobrze smakuje.

0

@Hushovt nie ma dobrego serverka obecnie

0

@masq jest czymś gorszym

0

@MESSIah16 zależy też od kontuzji. On pewnie już ma w głowie ta 12 na igrzyska.

1

@MESSIah16 ma potencjał ale wątpię czy wskoczy na poziom tej dwójki. Na igrzyska też może nie pojechać. Vital pewnie wybierze Kurka i Konarskiego jako zadaniowca.

9

Na atm świat według kiepskich i odcinek,, ogor''. Chyba jeden z najlepszych odcinków.

0

@Danny Gaucho hah. Za szybko chciałem odpisać :d

1

@Danny Gaucho tak myślałem :v

0

@Danny Gaucho a ty byłeś kujonem?

0

Mike Tyson wraca na ring? o. O

1

Przygody Merlina.. Warto zaczynać? Ktoś oglądał?

1

@NGTRX No wlasnie chodzilo mi o to 1 :v

2

@SeeleyBooth A ja jednak igrzysk.Nasi siatkarze szykowali się na złoto.

0

@Commando Zależy co rozumiesz przez słowo ,,top'' ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?