Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Oby nie był w 2 turze.
2
Trzeba przyznać że Messi zostawił wszystkich w tyle.W sumie ciekawe czy ktoś go kiedyś przegoni.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/99432328_697051541058159_921529596074000384_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=825194&_nc_ohc=7atTs9WRWOQAX_ad16j&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=3db66a8f0a9fc7771e46120f375798d8&oe=5EEDDEB2
2
@Chwytliwy Hołowni to wgl nie widzę w roli prezydenta.
1
@Chwytliwy Myślisz że mają szanse z Andrzejem?Jakoś słabo to widzę.
0
@KidusFCB Już powoli wraca.
3
@Gwidon Messi nadal jest Messim.Trzon drużyny odszedł.
2
@MichVeB Bramki same siadają
https://cdn2.techmaniak.pl/wp-content/uploads/activemaniak/2014/11/MERC-SUPRFLY-CR-FG-677927_014_C-medium.jpg
1
@SeeleyBooth Hah.No łatwo nie jest ale forma musi byc :v
3
@SeeleyBooth A mnie szyja napiernicza bo spałem na podłodze wczoraj u zioma :v
0
@Jackazz Ta.Jakoś na padzie nie mg sie odnaleśc :d
0
@Jaca27 I tak pewnie na początku pewnie nie bede sobie dawał rady ale mam chęć na powrót do regularnego grania w fifke.Ale chyba poczekam sobie na 21 i wjade.
4
@PatrykBarca Za w miare kwotę czemu nie.Ma dopiero 27 lat także jeszcze pare lat solidnej gry.
0
Opłaca się kupywać fifke 20 czy lepiej poczekać na 21?Ostatnią fifa w jaką grałem to była 16 a pózniej się przerzuciłem na cs i inne tego typu gierki.Duża różnica jest w gempleju?I oczywiście gram na kompie bo jest klawiaturowiczem :v
6
@Dziki15 Jordan -około 122 cm.LeBron około 105.
3
@MichalZZZ Outlast konieczny. :v
6
@Hiacynk Wtedy był prime Mourinho.
1
@justfootball pije wszystko co dobrze smakuje.
0
@Hushovt nie ma dobrego serverka obecnie
0
@masq jest czymś gorszym
0
@MESSIah16 zależy też od kontuzji. On pewnie już ma w głowie ta 12 na igrzyska.
1
@MESSIah16 ma potencjał ale wątpię czy wskoczy na poziom tej dwójki. Na igrzyska też może nie pojechać. Vital pewnie wybierze Kurka i Konarskiego jako zadaniowca.
9
Na atm świat według kiepskich i odcinek,, ogor''. Chyba jeden z najlepszych odcinków.
0
@Danny Gaucho hah. Za szybko chciałem odpisać :d
1
@Danny Gaucho tak myślałem :v
0
@Danny Gaucho a ty byłeś kujonem?
0
Mike Tyson wraca na ring? o. O
1
Przygody Merlina.. Warto zaczynać? Ktoś oglądał?
1
@NGTRX No wlasnie chodzilo mi o to 1 :v
2
@SeeleyBooth A ja jednak igrzysk.Nasi siatkarze szykowali się na złoto.
0
@Commando Zależy co rozumiesz przez słowo ,,top'' ^^