Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon AJ Shaq.Dominator pod koszem.
7
@TheGoldenEleven On sam mówił że woli grać w środku.
4
@Gaucho Ma szansę na drugą ture i to naprawdę duże.
8
@Barca1992 A ja tam wierze w niego.Starczy już głosowania ciągle na tych samych.
10
Not bad Krzysiek.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/99090642_10157567962549302_7135571430493650944_n.png?_nc_cat=100&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=CSVuEum6HCYAX8vZ4p9&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=2e9955818853b661300be1618d8c9818&oe=5EEE3E62
0
@MESSIah16 100 pkt same się nie zrobiły.Znakomity koszykarz.
2
@Coutinho007 No potrafi pokręcić.Może troche słabszy skillowo od Edena ale na klub typu Borusia idealny.
0
@Chwytliwy Nie od dziś wiadomo że Borusia umie w transfery. :v
0
@Coutinho007 On ogólnie zrobil duży progres.A Eden pewnie wróci na swoj poziom jak sie upora z kontuzjami.
0
@Barca1992 To też wynika z bardzo małego zakresu wiedzy ludzi o polityce.Może się zdziwisz ale naprawdę wielu ludzi myśli że te 500+ to jest taki ekstra dodatek i wgl.
10
@tristan87 Nie żałosny a wręcz przerażający.
34
@lucas/catalan ta a jak ukradną ci rower to już o 5 jestes na komisariacie
0
@Arkon Widze go w Bayernie.Za Coutinho bo akurat odchodzi :v
0
@Mario96w Zobaczymy.Mi się wydaje że tak czy siak Andrzej wygra.
0
@Chwytliwy Oby nie był w 2 turze.
2
Trzeba przyznać że Messi zostawił wszystkich w tyle.W sumie ciekawe czy ktoś go kiedyś przegoni.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/99432328_697051541058159_921529596074000384_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=825194&_nc_ohc=7atTs9WRWOQAX_ad16j&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=3db66a8f0a9fc7771e46120f375798d8&oe=5EEDDEB2
2
@Chwytliwy Hołowni to wgl nie widzę w roli prezydenta.
1
@Chwytliwy Myślisz że mają szanse z Andrzejem?Jakoś słabo to widzę.
0
@KidusFCB Już powoli wraca.
3
@Gwidon Messi nadal jest Messim.Trzon drużyny odszedł.
2
@MichVeB Bramki same siadają
https://cdn2.techmaniak.pl/wp-content/uploads/activemaniak/2014/11/MERC-SUPRFLY-CR-FG-677927_014_C-medium.jpg
1
@SeeleyBooth Hah.No łatwo nie jest ale forma musi byc :v
3
@SeeleyBooth A mnie szyja napiernicza bo spałem na podłodze wczoraj u zioma :v
0
@Jackazz Ta.Jakoś na padzie nie mg sie odnaleśc :d
0
@Jaca27 I tak pewnie na początku pewnie nie bede sobie dawał rady ale mam chęć na powrót do regularnego grania w fifke.Ale chyba poczekam sobie na 21 i wjade.
4
@PatrykBarca Za w miare kwotę czemu nie.Ma dopiero 27 lat także jeszcze pare lat solidnej gry.
0
Opłaca się kupywać fifke 20 czy lepiej poczekać na 21?Ostatnią fifa w jaką grałem to była 16 a pózniej się przerzuciłem na cs i inne tego typu gierki.Duża różnica jest w gempleju?I oczywiście gram na kompie bo jest klawiaturowiczem :v
6
@Dziki15 Jordan -około 122 cm.LeBron około 105.
3
@MichalZZZ Outlast konieczny. :v
6
@Hiacynk Wtedy był prime Mourinho.