0

@Colon AJ Shaq.Dominator pod koszem.

7

@TheGoldenEleven On sam mówił że woli grać w środku.

4

@Gaucho Ma szansę na drugą ture i to naprawdę duże.

8

@Barca1992 A ja tam wierze w niego.Starczy już głosowania ciągle na tych samych.

0

@MESSIah16 100 pkt same się nie zrobiły.Znakomity koszykarz.

2

@Coutinho007 No potrafi pokręcić.Może troche słabszy skillowo od Edena ale na klub typu Borusia idealny.

0

@Chwytliwy Nie od dziś wiadomo że Borusia umie w transfery. :v

0

@Coutinho007 On ogólnie zrobil duży progres.A Eden pewnie wróci na swoj poziom jak sie upora z kontuzjami.

0

@Barca1992 To też wynika z bardzo małego zakresu wiedzy ludzi o polityce.Może się zdziwisz ale naprawdę wielu ludzi myśli że te 500+ to jest taki ekstra dodatek i wgl.

10

@tristan87 Nie żałosny a wręcz przerażający.

34

@lucas/catalan ta a jak ukradną ci rower to już o 5 jestes na komisariacie

0

@Arkon Widze go w Bayernie.Za Coutinho bo akurat odchodzi :v

0

@Mario96w Zobaczymy.Mi się wydaje że tak czy siak Andrzej wygra.

0

@Chwytliwy Oby nie był w 2 turze.

2

@Chwytliwy Hołowni to wgl nie widzę w roli prezydenta.

1

@Chwytliwy Myślisz że mają szanse z Andrzejem?Jakoś słabo to widzę.

0

@KidusFCB Już powoli wraca.

3

@Gwidon Messi nadal jest Messim.Trzon drużyny odszedł.

1

@SeeleyBooth Hah.No łatwo nie jest ale forma musi byc :v

3

@SeeleyBooth A mnie szyja napiernicza bo spałem na podłodze wczoraj u zioma :v

0

@Jackazz Ta.Jakoś na padzie nie mg sie odnaleśc :d

0

@Jaca27 I tak pewnie na początku pewnie nie bede sobie dawał rady ale mam chęć na powrót do regularnego grania w fifke.Ale chyba poczekam sobie na 21 i wjade.

4

@PatrykBarca Za w miare kwotę czemu nie.Ma dopiero 27 lat także jeszcze pare lat solidnej gry.

0

Opłaca się kupywać fifke 20 czy lepiej poczekać na 21?Ostatnią fifa w jaką grałem to była 16 a pózniej się przerzuciłem na cs i inne tego typu gierki.Duża różnica jest w gempleju?I oczywiście gram na kompie bo jest klawiaturowiczem :v

6

@Dziki15 Jordan -około 122 cm.LeBron około 105.

3

@MichalZZZ Outlast konieczny. :v

6

@Hiacynk Wtedy był prime Mourinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?