Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Bo Rakieta nigdy nie był topem ale zawsze był solidny.
2
@SeeleyBooth Najlepsze czasy już minęły.
3
@AmigoBlancos twoje ziomy mogą wywiesić białą flagę :v
0
@justfootball Iphone s7/8
1
@tobiasson92 Lepiej w domu ćwiczyć :v
1
@NeroTFP Był już mój ulubiony polski sportowiec a mianowicie Mariusz Pudzianowski?
2
@Hiacynk dla mnie Nojer miał wszystko.Zarowno na lini jak i na przed polu świetnie grał. W swoim prime miał niesamowity refleks. No i gra nogami jak nikt.
1
@Puig później wszyscy chcieli grać tak jak on.
1
@Hiacynk Neuer to jeden z najlepszych w historii.
A według mnie to nawet najlepszy.
8
@Katalonbar Ndombele byłby idealny.
3
@darekgt01 jestem fanem bonusa bgc
0
@damianex10 slim shadyyy
0
@Misiekmisiowaty2000 Bale sika na Real a Rakieta nie.
10
@puyol_presidend5 włoska w ostatnich latach zrobiła progres.
5
@Piecia7211 Arthur
0
@Nano22 kiedyś to pierdyknie ale jeszcze nie teraz.
1
@bixmix Powiedział że chce grać do momentu aż jego syn będzie grał w nba. Prowadzi się wzorowo no i jak na 35 latka wygląda świetnie. No i gra też w topowej ekipie. Sam jestem ciekawy jak by wypadł w play offach bo jednak miał lekka przerwę bo lakersi w poprzednim sezonie nie awansowali.
0
@bixmix Bardzo go lubiłem ale trzeba to powiedzieć że Kobe często razil skutecznością.Rzucal na siłę.
0
@bixmix Tak naprawdę to jest ciężko mówić o tym jakby sobie poradzili. Jordan to ikona tego sportu. Myślisz koszykówka to myślisz Jordan.
0
@MESSIah16 Neuer, Carlos, Ronaldo, Ronaldinho
2
@pauletaa Koro fajnie nawinal. Przyszłość polskiego freestylu.
1
@bixmix Lebron to geniusz. Jest zarówno silaczem jak i technikiem. Potrafi rzucać z każdej pozycji jak i świetnie bronić. Potrafi podać z każdego miejsca. Może grac na każdej pozycji. Mówienie że by sobie nie poradził jest naiwne. Czy byłby lepszy w tamtych czasach? Ja osobiście uważam że tak.
0
@bixmix@bixmix??Polecam obejrzeć lbj 2016 play off.
0
@Colon Tak samo z Maradona i Messim. Kto wie jakby sobie poradzili gdyby ich zamienić epokami.
0
@HeinzDundersztyc Dokładnie. Jak dla mnie to jeszcze lepiej by było dla lbj niż teraz.
0
@Colon MJ dał nowe życie tej dyscyplinie. Jest ikona tego sportu. Ale czy jeśli chodzi o czyste umiejętności to czy Lebron mu ustępuje? Tak naprawdę to są ciężkie wybory. Inne czasy, inna gra itd
0
@Dziki15 obrona jest ale zawodnicy ofensywni są jeszcze lepsi. No i zasady się też zmieniły. To jest inna gra. Dlatego tak naprawdę nie ma goat koszykówki. Tak chociaż Jabbar powiedział
1
@bixmix równie dobrze lbj mógłby niszczyć wszystkich w tamtych czasach. To jest gdybanie.
0
@Dziki15 to jest zupełnie co innego bo oni grają w tym samym czasie.
2
@msmsms ban za spojler