0

@Janiama Bo Rakieta nigdy nie był topem ale zawsze był solidny.

2

@SeeleyBooth Najlepsze czasy już minęły.

3

@AmigoBlancos twoje ziomy mogą wywiesić białą flagę :v

0

@justfootball Iphone s7/8

1

@tobiasson92 Lepiej w domu ćwiczyć :v

1

@NeroTFP Był już mój ulubiony polski sportowiec a mianowicie Mariusz Pudzianowski?

2

@Hiacynk dla mnie Nojer miał wszystko.Zarowno na lini jak i na przed polu świetnie grał. W swoim prime miał niesamowity refleks. No i gra nogami jak nikt.

1

@Puig później wszyscy chcieli grać tak jak on.

1

@Hiacynk Neuer to jeden z najlepszych w historii.
A według mnie to nawet najlepszy.

8

@Katalonbar Ndombele byłby idealny.

3

@darekgt01 jestem fanem bonusa bgc

0

@damianex10 slim shadyyy

0

@Misiekmisiowaty2000 Bale sika na Real a Rakieta nie.

10

@puyol_presidend5 włoska w ostatnich latach zrobiła progres.

5

@Piecia7211 Arthur

0

@Nano22 kiedyś to pierdyknie ale jeszcze nie teraz.

1

@bixmix Powiedział że chce grać do momentu aż jego syn będzie grał w nba. Prowadzi się wzorowo no i jak na 35 latka wygląda świetnie. No i gra też w topowej ekipie. Sam jestem ciekawy jak by wypadł w play offach bo jednak miał lekka przerwę bo lakersi w poprzednim sezonie nie awansowali.

0

@bixmix Bardzo go lubiłem ale trzeba to powiedzieć że Kobe często razil skutecznością.Rzucal na siłę.

0

@bixmix Tak naprawdę to jest ciężko mówić o tym jakby sobie poradzili. Jordan to ikona tego sportu. Myślisz koszykówka to myślisz Jordan.

0

@MESSIah16 Neuer, Carlos, Ronaldo, Ronaldinho

2

@pauletaa Koro fajnie nawinal. Przyszłość polskiego freestylu.

1

@bixmix Lebron to geniusz. Jest zarówno silaczem jak i technikiem. Potrafi rzucać z każdej pozycji jak i świetnie bronić. Potrafi podać z każdego miejsca. Może grac na każdej pozycji. Mówienie że by sobie nie poradził jest naiwne. Czy byłby lepszy w tamtych czasach? Ja osobiście uważam że tak.

0

@bixmix@bixmix??Polecam obejrzeć lbj 2016 play off.

0

@Colon Tak samo z Maradona i Messim. Kto wie jakby sobie poradzili gdyby ich zamienić epokami.

0

@HeinzDundersztyc Dokładnie. Jak dla mnie to jeszcze lepiej by było dla lbj niż teraz.

0

@Colon MJ dał nowe życie tej dyscyplinie. Jest ikona tego sportu. Ale czy jeśli chodzi o czyste umiejętności to czy Lebron mu ustępuje? Tak naprawdę to są ciężkie wybory. Inne czasy, inna gra itd

0

@Dziki15 obrona jest ale zawodnicy ofensywni są jeszcze lepsi. No i zasady się też zmieniły. To jest inna gra. Dlatego tak naprawdę nie ma goat koszykówki. Tak chociaż Jabbar powiedział

1

@bixmix równie dobrze lbj mógłby niszczyć wszystkich w tamtych czasach. To jest gdybanie.

0

@Dziki15 to jest zupełnie co innego bo oni grają w tym samym czasie.

2

@msmsms ban za spojler

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?