Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Zależy.Jak ostatni na kuponie to tak srednio
0
@ProMILs ee tam. Dobrze jest :D
13
@DaPi Jak to fejk bo Cristiano ma 23
1
@Lord_Vader a dziękuję Lordzie >3
0
@Rewolucja123 ruszaj bo szkoda czasu. Najwyżej nie pyknie.
2
@kerouac Oj dziękuję. Bywa śliski ale młodość piękna jest i trzeba korzystać. :v
26
No i urodziny czas zacząć. 20 to piękna liczba.
3
@Bamboleo Paryż ma bardzo ładne. Szczególnie te z Jordanem.
1
@Chwytliwy też mi się bardziej podobała CR.
1
@kkbarca dla mnie bomba. Bardzo ładnie wyszło. Ile dałeś
1
@kkbarca sztos świrze
1
@Janiama w swoim prime top1.
1
@msmsms Noo raper doskonały pod każdym względem.
0
@FCB24 właśnie poprawiam
19
18 lat temu Eminem wydał album,, The Eminem Show''. A na płycie takie klasyki jak Without me, Soldier czy Business. Slim shady w swoim prime nie miał sobie równych. Setki milionów sprzedanych płyt.Mial wszystko. Chyba najlepiej wyszkolony raper technicznie jakikolwiek się pojawił na scenie.
0
W takim razie każdy by mógł się tak podpierac. Its penalti cytując Cristiano.
0
@DanielOOL Czeka na transfer do United
1
@TheMugShot Drewland
1
Klasyczna Borusia która jest dobrym zespołem ale brakuje tego czegoś co ma Bayern.
0
@masq za słaby na 1 skład
2
@NGTRX Lewanboski
1
@TheGoldenEleven 3:0 dla FCB.
0
@Bykunn Z tego co czytałem to ten szejk jest jednym z najbogatszych a może nawet najbogatszy także tygodniówki moga byc owocne.
13
@Anonymus0608 Mourinho
3
Marcin Komenda odchodzi z Asseco.Trochę szkoda ale przy Fabianie dużo by nie pograł.
1
@AmigoBlancos Byłem mega zdziwiony że odchodzi.Szczerze to myślałem że zostanie jeszcze trochę w Realu i wróci na koniec do United.
12
@AmigoBlancos To co wtedy robił Karius to był nieśmieszny żart.Rozumiem presja itd ale bez przesady.
0
@Striker Hah.W sumie... :D
1
@Misiekmisiowaty2000 Czy ja wiem czy w szczytowej.
2
@ksobi Taa.Już czekają az bede przewelał kolejne pieniadze.Ostatni raz stawiałem w lutym :v