Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Nie wiem czemu ale mi też. Jakoś się przyzwyczaipem
0
@bias Do dziś wielu sobie zadaje to pytanie. Dla każdego kto inny jest goat koszykówki. Dla Embiida jest to Wilt Chamberlain
0
@FC1899Barca A mi się wydaje że AJ może wygrać i to nawet łatwo.
0
@Messibestplayerintheworld Czy ja wiem. Neymar w Hiszpanii również wymiatal. To co za różnica :v
0
@Mns21 Nie dziwię im się. Mają wszystko w Paryżu.
2
@Hiacynk Mój ulubiony Ukrainiec obok Wladka Kliczki.
8
@Mesi12 Nie bo Xavi top 1.
1
@Hiacynk Nie przepadam za tą ligą no ale zawsze to nie powtórki meczów po raz 100 :v
0
@tadzik447 Też prawda :D
1
Diego Maradona w 1986.On na tle wszystkich wyglądał jakby grał w inna dyscyplinę.Wow
2
@macio_944 Ale bym zagrał w takiego Batmana.Ajajj
1
@FATIlity31 A ja tam na niego nadal liczę.Już nie tacy pilkarze wracali z kontuzji a ma dopiero 23 lata.
12
@BinBin A BinBin out z rambli
0
@FafitFCB doświadczenia nie kupisz świrze
3
@amanter Jak to był najlepszy turniej pod względem indywidualnym danego zawodnika. Diego tam był królem.
1
@fart widziałem i też byłem pod wrażeniem. Genialna produkcja.
1
@fart zresztą ciężko tak naprawdę winić tu jakiegokolwiek obrońcę bo to jest naprawdę ciężko zatrzymać. Kemba też ma niesamowity step back i nie jednego posadzil na dupie :v
1
@fart no to jest jego firmowa akcja :v Niby każdy wie że będzie to robił ale i tak działa xD
1
@fart A ja brodacza i jego magic step backi
2
@Jaca27 kurski byłby dumny
2
@mr Barca a w Lublinie dziś parno. Chyba z 25 bylo
1
@Hiacynk Magic Luis.
1
Ktoś rozkminil o co chodzi w szesnastce Andrzeja?
0
@skakun95 Tu nie ma szans na gre.Na jego miejscu też bym pograł gdzie indziej.
6
Korwin nagrał hot 16 challenge. Polecam sprawdzić na jego fb :v
2
@Hiacynk wiadomo. Ja akurat lubię jakoś Mariusza. Mega sympatyczny.
2
@Hiacynk Pudzian to Pudzian. Legenda :d
1
@Hiacynk Najsilniejszy człowiek na tej planecie. Co tu dużo mówić.
0
@Hiacynk Może zostanie najlepszym strzelcem w Pl.
9
Władca Pierścieni na tvn.