Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Raczej bez szans.
0
@Konias4318 Dla mnie też Scholes to topka.Może nie najlepszy w historii ale top 5 napewno.
0
@Konias4318 @BarcaInfo No nie wiem.Skoro powiedział że Scholes to Scholes.Także zamykam dyskusje.
https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1355726/Xavi-interview-Paul-Scholes-best-midfielder-20-years.html
0
@bartoszekkk On wyląduje w United.
0
@BarcaInfo Zaraz po Zidanie i Xavim.
0
@Konias4318 Jednak Xavi powiedział że to Paul Scholes jest najlepszym pomocnikiem ;]
15
@Chwytliwy A Stary Neymara to poziom Neymara
0
@AdrianStoku Byłem i jest o wiele lepiej.Byłem w Norwegi czy Anglii i czułem się bardzo dobrze :]
0
@msmsms Czy ja wiem czy te kampanie maja az takie duze znaczenia.I tak wygra Jaro.
0
@AdrianStoku Dlatego trzeba emigrowac na zachód i żyć na spokojnie. :]
0
@Rewolucja123 dzięki swirze
9
@Kwiatek67 Zostawią Dembouza bo się nie opłaca go sprzedawać i kupią kogoś na szpice.
0
@rainyy No tez mi sie tak wydaje :v
0
Cs'owe świry.Jak dostane skiny od znajomego to mg je odrazu sprzedać czy musze czekać 7 dni czy coś takiego?
0
@Theodore_Bagwell Nie wiadomo.Ja walnąłem się króciutko na Dejwida Bekhama.I tak szybko odrosną a jaki komfort.
2
@Klaudix Raz próbowałem to prawie zatrułem pół rodziny.Chyba się nie nadaje do pieczenia ciast. :v
3
@Kwiatek67 Niestety musiałby przyjąć rolę przydupasa Cristiano.Ale i tak na +
1
@Hiacynk wczoraj oglądałem mecz derbowy z rodzinką i bawiliśmy się przednio
2
@Chakalaka wery importent ju noł
0
Ale Andrzej pięknie mówi po angielsku.
0
@DanielOOL nie opłaca się.
1
@Kajtek77 dobrze zrobiles tych pajacuf z rambi.Kajtek górą.
0
@macio_944 Podsumuje się ich po zakończeniu kariery bo kto wie a może jeszcze Messi lub Ronaldo wygrają np ms.
5
Piękny lob Alexisa. Ajaj. Sanczezik.
0
@P93FCB sprzedać go
0
@Kajtek77 jazda z parufka
3
@DaPi Motor Lublin RKS
12
@LuisSalvano na rambli jedyne co można dostać to wpi3rdol
0
@Rastafarnianin Łoo.Neymar jednak przeszedł do Barcelony. @LuisSalvano miałes racje.
1
@Bobo25 Nie no komputery dla lamusuf.