Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO no ja się chyba skuszę
5
Dla chętnych Harry Potter i Insygnia Śmierci cz2 na tvn7 o 22:20.
1
@AV0CAD0 to kwintesencja rambli
0
@barcafan9512 zrób balet w domu
1
@DLFCB Sevilli ale dlatego że kupony zawsze pieprzyli
3
@Barca1992 to dużo tej patologii bo Andrzej ma zawsze z 50%
6
@Hiacynk Real chyba za nisko mimo wszystko.
0
@alegre84 ok ide
3
Coutinho+money za Pogbe a Dembus zostaje i gitara.
5
@Hiacynk Chyba bym dał Kejna.
3
@Commando Pogba co rok ma być w Barcelonie
0
@Prezes_sycylijczyk a jednak widzę odpowiedzi różne :v
0
Harry Potter czy Władca Pierścieni? (film)
0
@ArterkHD Greenwood
1
@Witekk10 ciężko to porównywać tak naprawdę.
0
@Pitbullx98 Hmm może.
0
@Rogalson Ja tam bym go zostawił.Jest młody i ma potencjał. Chociaż na rok jeszcze.
3
Która drużyna ma najładniejszy hymn? Dla mnie Realu brzmi świetnie.
4
@NeroTFP Baloteli kiedyś dobrze strzelał
0
@Popitek12 Firmino
2
@mr_robot Neymar
3
@Lubczyk698 To kwestia indywidualna.
0
@TheNekro94 Chyba też bym się na nią zdecydował.
0
Dużo o Harrym a która część ulubiona?
1
@IronSanHybrid no są takie sceny gdzie nawet jak próbujesz to jest ciężko :v
1
@kulka what...?
3
@IronSanHybrid ostatnio leciało i też nie mogłem się powstrzymać.
0
@dasouzar11 neinnnn
0
@darr0o Zizou za Busiego.I Neuer za Casilasa.
4
@TheGoldenEleven Alan zdecydowanie.