Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@payn100 Ludzie muszą zrozumieć ze trzeba żyć normalnie bo siedzenie w domu nic nie daje.
0
@Kajtek77 A pan Kajtek jakiego by chciał skrzydłowego w Barcelonie?
0
@Chwytliwy No Jadon jest prawonożny to wiadomo że lepiej na lewej ale od biedy i na prawej pyknie :d CHociaz ja gdy ogladam Dortmund to czesciej widze go na prawej.W repce tez tam chyba gra
0
@Chwytliwy No on ma takie możliwośći że chyba możę grać wszędzie.Obunożny z szybkościa i dryblingiem.
0
@fcbarcafan19 Jadon to chyba prawa.I chyba do United pójdzie z tego co czytałem ostatnio.
0
@MarioVeB! Mi nie :v Akurat tego z Leverkusen bym chciał.Fajnie miesza.
5
@MarioVeB! Żaden z nich nie jest klasy światowej.
0
@matirix20 Ja bym tam Zizou wkręcił za niego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Najlepsza 11 w historii wg weszło :
https://weszlo.com/wp-content/uploads/2020/04/93578537_686781602084087_3482300127148769280_n.png
@macio_944
2
@Hiacynk Dobre warunki fizyczne,obie nogi i ogólnie miał taką czutke w polu karnym.
1
@Hiacynk Potężny czołg.Jakos zawsze go lubialem i nadal lubie.
5
@Chakalaka Też mi się tak wydaje :v
11
@July_6_BcN @Chakalaka @Xwowrak to raczej miał być joke.Chilll
0
@Ermitano o tej godzinie to do spania proszę Pani a nie zakupy
0
@DaPi na mandata pan zasłużył?
0
Kto czuwa na nocnej warcie?
5
@NeroTFP Świat piękny tylko ludzie to kur**.
0
@xofcbxo dla kobiet tylko reds malinowy
1
@IronSanHybrid przejmujesz się jakimiś lamusami z internetu :v
2
8 mila i ten finał ajajajajaj
0
@puyol_presidend5 Hugo Boss
0
@Bartek22 Nie od dziś wiadomo że zarówno Messi jak i Lusito by chcieli powrotu swojego ziomka.Messi ma bardzo dużą władzę w tym klubie także will see
0
@masq Messi musi byc zawiedziony
2
@Kokokokok Skazany na śmierc
1
rip @LuisSalvano
1
@Bartek22 Albo jak te zagadki zadawał swoje xdd
2
@DaPi Tylko on się nadawał do tej roli.Janusz to już legenda plebani i polskich seriali.
4
@Bartek22 Janusz Tracz.Takiego zimnego skur****syna zagrać to jest sztuka.I to z taką klasą.Uwielbiam gościa.
1
@Janiama To dawaj na orlik 1vs1 cwaniaku