Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Oby bo już trochę lipa oglądac ciagle powtóki tych starych meczy.
0
@tobiasson92 No premier lig już naciska.Mało się nie z3sraja.
0
@barcelonaLM Przydałoby się.Marzy się powrót do normalności.
1
Ja to już chyba mam dla siebie maske :
https://cont4.naekranie.pl/media%2Fcache%2Farticle-cover%2F2019%2F12%2F58_5deff6cacfdda.jpeg
1
@dominik127pl To naszczęścia ja go nie mam :D
1
@NGTRX A jak ktoś pracuje np na budowie?
0
@l0Messini worek na śmieci napewno masz.Także na łeb i do przodu
0
@ShinobiQWE Nikt tego nie wie.Trzeba czekać i tyle.
0
A propo fryzjerstwa
0
@Qlewer A czego oczekiwałeś?To 200 iq plany
1
@Kondziubarca No dosyć wygodny i jakoś sie przyzwyczaiłem że w nim chodze na zime/jesien i czasem wiosne.
1
@Wossi61FCB Ja w kominku chodze.
1
@Danny Gaucho Ale Hugo zajebisty.Kupiłbym.
2
@Hiacynk Robinho mi bardzo szkoda.
1
@Hiacynk Ale jest bardzo zwinny.Wydaje się trochę grubiutki ale potrafi miotać niczym szatan.Obunożny.Fajny napastnik.
2
@Danny Gaucho Od zawsze na zawsze Vamos Brazil !
0
@Hiacynk A ile kontuzji miał.Mały ale wariat.
1
@BarcaInfo W sumie to zawsze śmieszne brzmi jak piłkarze mówią od dzecinstwa kibicowałem itp
2
@masq Ja tam uważam że byśmy szybko odpadli.Może nawet z Napoli.
0
@tristan87 Większość tak.
0
@Transu96 No aż trafisz Gullita :v
1
@BarcaInfo Mało to uczciwe ale sami są sobie winni. (Zawodnicy Realu)
0
@Transu96 Garrincha w tej wersji prime jest swietny,temu 92 trocyę brakuje ale tez mozna poszaleć.
0
@Transu96 Jak Garrincha to kocur plejer
0
@MesQueUnClub_87 zniknął jak @Esteban_
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jaca27 Ciężki wybór tak naprawdę.Obecnie wielu ludzi już starciło prace i nie ma za co praktycznie żyć.Dorzuć do tego kredyty i inne pierdoły i masz taki rozpi3rdol że ja pi3rdole.
12
@TheMugShot Narazie to nasi mistrzowie polityki typują kiedy będzie największy wzrost zakażen.I może za 20 razem trafią.
15
@AdiKingu96 Teraz cię nie rusza ale jakbyś go miał to już bys taki mocny nie był :V
1
Siedzę sobie na prezesie i palę camela.
Ile w tym buncie buntu a ile samozniszczenia?