Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk Znaczy Auba może i bramkostrzelny ale Benz potrafi wszystko.W Realu skrzydła muszą w końcu ruszyć bo Bale słabiutko,Hazard kontuzja a młokosy z Brazylii narazie nie odpaliły.
0
@ArterkHD Ten z Celta był lepszy.Taki lobik ale na takim że luzie że ajajaj
0
@Hiacynk Ale i tak Benz>Auba
1
@Kajtek77 Niby jestem w tej Polsce ale pare krajów już zwiedziłem a dopiero 20 lat na karku :v
1
@Kajtek77 Chociaż ja sam prowadzę tryb koczowniczy bo raz tu raz tam a raz gdzie indziej :v
4
@JohnConstantine1899 Coutinho będą wypożyczać do końca kariery bo nikt go nie kupi bo za drogi.To był deal życia.
9
@Kajtek77 A paszoł won
0
@KSSniper Co ciekawe tych asyst nie ma tak mało.Bo klubowo jesli chodzi o Ronaldo to 220.
0
@KSSniper jedna madka mówiła ,,Messiego chce tu ku*** udawać''
2
@AnnaMarianna Ta bo jestem zajebisty
0
@KSSniper Maszyna z Madery
2
@Messibestplayerintheworld On to raczej chciałby być podstawowym zawodnikiem a nie typowym jokerem na te wlasnie ostatnie 15 minut.
0
@Messibestplayerintheworld Walczak ale on średnio pasuje.Często zamiast spokoju to on wprowadza totalny chaos.
23
@Gwyn Nie masz czego się wstydzić.My tu wszyscy za Jarem
0
@FeloRPS Dla mnie jednak R10.Być może Messi był lepszym piłkarzem ale jednak Roni to smak dziecinstwa.
0
@HansLanda Jakbys budował swój klub to byś wybral Messiego czy Ronaldinho?
0
@HansLanda Messi lepszy technicznie od Ronaldinho?Co rozumiesz pod słowem ,,technika ''?
1
@TheNekro94 Popieram.
1
Prime Ronaldinho>Prime Messi or not ?
0
@Kajtek77 To Drejk się bije
2
@The Game 10 No ten wiek z roku na rok będzie co raz bardziej widoczny.Maszyna nadal w formie ale już zaczyna co raz bardziej widać na niej rdze.
0
@BarcaInfo Kto to jest?
3
@Homeopata8989 No j3bnięcie to on zawsze miał i ma nadal w sumie.Bardzo dobrze ułożona ta prawa stopa.
1
@kerouac Ten z lewej z twarzy podobny do Neymara ale bo mi sie jakos tylko tak wydaje :v
0
@Kajtek77 Ederson.Co mecz puszcza jakąś szmate.Jeszcze ta jego mityczna gra nogami.Nie wiem jakim cudem ,,eksperci'' mówią że to jeden z najlepszych w lidze. what the fuccccck
0
@xVENUMx Nie raz nie dwa nie trzy
1
@Mario96w No kiedys ten freestyle był inny.Nie było cisniecia po pannach itd.Te pancze były takiej bardzie inteligetne i pokminione :d
2
@Coutinho007 Ja akurat tak średnio ale lubialem jego jakby to powiedzieć umiejetnośći.W swoim prime dużo potrafil zrobic z piłką.
1
@Coutinho007 Kiedyś,kiedyś może Di Maryśka.
1
@Mario96w No dwa pasy z rzędu same się nie wygrały.Dobre pancze,fajne flow i mało przerywników.