1

@Hiacynk Znaczy Auba może i bramkostrzelny ale Benz potrafi wszystko.W Realu skrzydła muszą w końcu ruszyć bo Bale słabiutko,Hazard kontuzja a młokosy z Brazylii narazie nie odpaliły.

0

@ArterkHD Ten z Celta był lepszy.Taki lobik ale na takim że luzie że ajajaj

0

@Hiacynk Ale i tak Benz>Auba

1

@Kajtek77 Niby jestem w tej Polsce ale pare krajów już zwiedziłem a dopiero 20 lat na karku :v

1

@Kajtek77 Chociaż ja sam prowadzę tryb koczowniczy bo raz tu raz tam a raz gdzie indziej :v

4

@JohnConstantine1899 Coutinho będą wypożyczać do końca kariery bo nikt go nie kupi bo za drogi.To był deal życia.

9

@Kajtek77 A paszoł won

0

@KSSniper Co ciekawe tych asyst nie ma tak mało.Bo klubowo jesli chodzi o Ronaldo to 220.

0

@KSSniper jedna madka mówiła ,,Messiego chce tu ku*** udawać''

2

@AnnaMarianna Ta bo jestem zajebisty

0

@KSSniper Maszyna z Madery

2

@Messibestplayerintheworld On to raczej chciałby być podstawowym zawodnikiem a nie typowym jokerem na te wlasnie ostatnie 15 minut.

0

@Messibestplayerintheworld Walczak ale on średnio pasuje.Często zamiast spokoju to on wprowadza totalny chaos.

23

@Gwyn Nie masz czego się wstydzić.My tu wszyscy za Jarem

0

@FeloRPS Dla mnie jednak R10.Być może Messi był lepszym piłkarzem ale jednak Roni to smak dziecinstwa.

0

@HansLanda Jakbys budował swój klub to byś wybral Messiego czy Ronaldinho?

0

@HansLanda Messi lepszy technicznie od Ronaldinho?Co rozumiesz pod słowem ,,technika ''?

1

@TheNekro94 Popieram.

1

Prime Ronaldinho>Prime Messi or not ?

0

@Kajtek77 To Drejk się bije

2

@The Game 10 No ten wiek z roku na rok będzie co raz bardziej widoczny.Maszyna nadal w formie ale już zaczyna co raz bardziej widać na niej rdze.

0

@BarcaInfo Kto to jest?

3

@Homeopata8989 No j3bnięcie to on zawsze miał i ma nadal w sumie.Bardzo dobrze ułożona ta prawa stopa.

1

@kerouac Ten z lewej z twarzy podobny do Neymara ale bo mi sie jakos tylko tak wydaje :v

0

@Kajtek77 Ederson.Co mecz puszcza jakąś szmate.Jeszcze ta jego mityczna gra nogami.Nie wiem jakim cudem ,,eksperci'' mówią że to jeden z najlepszych w lidze. what the fuccccck

0

@xVENUMx Nie raz nie dwa nie trzy

1

@Mario96w No kiedys ten freestyle był inny.Nie było cisniecia po pannach itd.Te pancze były takiej bardzie inteligetne i pokminione :d

2

@Coutinho007 Ja akurat tak średnio ale lubialem jego jakby to powiedzieć umiejetnośći.W swoim prime dużo potrafil zrobic z piłką.

1

@Coutinho007 Kiedyś,kiedyś może Di Maryśka.

1

@Mario96w No dwa pasy z rzędu same się nie wygrały.Dobre pancze,fajne flow i mało przerywników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?