1

@Janiama A to w sumie ciekawy pomysł.

0

@Volk Nawet jakby Nurmie zabrali pas to zaraz odzyska.To gigant w tym UFC.

11

@SeeleyBooth fck you

5

@BarcaInfo Lautaro dobry grajek ale tak naprawde to on dopiero w tym sezonie gra.Werner better.

0

@LuisSalvano Oczywiście ale jest to niepsprawiedliwe dla takiego Realu,Borusi czy Lipska.Inny terminarz mieli i mogły te wyniki całkowicie się ułozyć.

0

@adambądkowski93 A wtedy Maradona :Panie Messi zagraj taki mundial jak ja to wtedy pogadamy :v

0

@LuisSalvano Zamknać sezon ale bez mistrza.

1

@Danny Gaucho To so własnie Brazylijczycy.Dlatego kocham Canarinhos w każdym sporcie.

0

@LuisSalvano I kto miałbym zostać mistrzem la liga?Barcelona?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AdiKingu96 No mój wujaszek niestety też dziś podziękował 2 osobom.

1

@Veb1233 Redmos poskładał Ajax :C

0

@barcafan9512 a to co ja napisałem to tak ogólnie o Que

4

@barcafan9512 Que wprowadził polski rap na wyższy poziom.Jego niektóre rozkminy to coś cudownego.


0

@Szicek10 Trochę tak ale jednak te starsze albumy to było coś.Szczególnie ezoteryka i elektyka,egoztyka.

0

@Janiama Phelps number one in history.

0

Wilfredo Leon potwierdził że miał oferty z Polski i przyznał że chciałby zagrać kiedy w Polsce.Gdzie go widzicie? Może być problem bo jest on najlepiej opłacanym zawodnikiem na świecie a polskie kluby nie dysponują aż takim budżetem.

1

@Vahn no po tobie sie misiek wiecej spodziewałem

3

Gdzie najdalej zaszliście w swoich karierach sportowych?Ja max okregówke ale przenioslem sie na futsal bo przyjemniejość wieksza :v

5

@Witekk10 Obejrz.Jest zajebisty

1

@AnnaMarianna Hiszpanki i Japonki.

1

@Kacstiff Wszystko.Alkohol jest dla słabych.

1

Jutro o 22 na twichu Furi meczyk charytatywny w cs go.Wystapia m.in Neymar,Arthur,Paqueta czy Nene.Pieniadze zebrane podczas streamu zostaną przekazane na walkę z covid-19.

0

@DaPi powiedz że nie masz internetu

0

@Messibestplayerintheworld napewno nie Puyol,Xavi za Neymara anie Zizou

1

@Misanthrope No problem my friend

1

@`Sin i tak się żyje na tej LA rambli

1

@Misanthrope Kwestia gustu.Nie możemy być wszyscy tacy sami :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?