Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama A to w sumie ciekawy pomysł.
11
Memphis Depay *.* sweet
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/92189374_1495178710664256_4053308328275607552_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=mDl91PuSk8cAX_izbNq&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&_nc_tp=7&oh=8f3f41e0bc9d8619ed83db43ef9b947f&oe=5EAB8B78
0
@Volk Nawet jakby Nurmie zabrali pas to zaraz odzyska.To gigant w tym UFC.
11
@SeeleyBooth fck you
5
@BarcaInfo Lautaro dobry grajek ale tak naprawde to on dopiero w tym sezonie gra.Werner better.
0
@LuisSalvano Oczywiście ale jest to niepsprawiedliwe dla takiego Realu,Borusi czy Lipska.Inny terminarz mieli i mogły te wyniki całkowicie się ułozyć.
0
@adambądkowski93 A wtedy Maradona :Panie Messi zagraj taki mundial jak ja to wtedy pogadamy :v
1
Tak się zostaje gwiazdą w Polsce wow
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-04-02/polski-messi-wyjasnil-wscieklosc-zony-po-zonglerce-telewizor/?ref=slider
0
@LuisSalvano Zamknać sezon ale bez mistrza.
1
@Danny Gaucho To so własnie Brazylijczycy.Dlatego kocham Canarinhos w każdym sporcie.
0
@LuisSalvano I kto miałbym zostać mistrzem la liga?Barcelona?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AdiKingu96 No mój wujaszek niestety też dziś podziękował 2 osobom.
1
@Veb1233 Redmos poskładał Ajax :C
0
@barcafan9512 a to co ja napisałem to tak ogólnie o Que
4
@barcafan9512 Que wprowadził polski rap na wyższy poziom.Jego niektóre rozkminy to coś cudownego.
0
@Szicek10 Trochę tak ale jednak te starsze albumy to było coś.Szczególnie ezoteryka i elektyka,egoztyka.
0
@Janiama Phelps number one in history.
0
Wilfredo Leon potwierdził że miał oferty z Polski i przyznał że chciałby zagrać kiedy w Polsce.Gdzie go widzicie? Może być problem bo jest on najlepiej opłacanym zawodnikiem na świecie a polskie kluby nie dysponują aż takim budżetem.
1
@Vahn no po tobie sie misiek wiecej spodziewałem
3
Gdzie najdalej zaszliście w swoich karierach sportowych?Ja max okregówke ale przenioslem sie na futsal bo przyjemniejość wieksza :v
5
@Witekk10 Obejrz.Jest zajebisty
1
@AnnaMarianna Hiszpanki i Japonki.
1
@Kacstiff Wszystko.Alkohol jest dla słabych.
1
Jutro o 22 na twichu Furi meczyk charytatywny w cs go.Wystapia m.in Neymar,Arthur,Paqueta czy Nene.Pieniadze zebrane podczas streamu zostaną przekazane na walkę z covid-19.
0
@DaPi powiedz że nie masz internetu
0
@Messibestplayerintheworld napewno nie Puyol,Xavi za Neymara anie Zizou
1
@Misanthrope No problem my friend
1
@`Sin i tak się żyje na tej LA rambli
1
@Misanthrope Kwestia gustu.Nie możemy być wszyscy tacy sami :v