Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gontex Total idiot
5
@Tuc nie docenialiśmy tej normalności.
6
@IronSanHybrid roman pirssss
0
@mikiiki dopiero sie zaczyna?
0
@DLFCB nie .Jestesmy jak Ibra i to robota idzie do nas
0
@DaPi niestety ale jestesmy zwierzetami
0
@AnnaMarianna wynieś smieci
0
@cchesterr43 Dużo niespodzianek jest w tym epl.Można ryzykowac
0
@AnnaMarianna zostańmy przyjaciółmi
0
Piękny mecz w cs'ie własnie się skończył.Big pokonało Navi w epl 2:0 w mapach.S1mplowi przypomniały się stare czasy gdy robił tych fragów na potęge a mecze i tak przegrywał :v
0
@AssisMoreira polecam inside.Kapitalna gierka
2
Ale nudy bez nba.Polecacie jakiś krótki serial?
5
@Kamil92 We Francji wymiatał.Obok Mbappe największy talent.Barcelona była mu niepotrzebna.
2
@BarcaInfo Malcom...to były czasy.Przedziwny transfer.
0
@pinasmeister Juz mogliby im przyznać ten tytuł.
0
Oprócz Kevina Duranta zaraziło się również trzech innych zawodników Brooklyn Nets.Oznacza to, że w NBA potwierdzono już siedem zachorowań na nowego wirusa. Pierwsze trzy przypadki to Rudy Gobert i Donovan Mitchell z Utah Jazz oraz Christian Wood z Detroit Pistons.
/probasket
0
@VeB77 Niemożliwe że daliby się tak nabrać.
0
Tylko mi się wyświetla reklama uniben?
6
Kevin Durant również zarażony korona wirusem.
4
@IronSanHybrid Każdego ranka hah
1
Monopoly najlepsza gierka. :D
1
@Fabik87 Hazard z niezłym wynikiem.
6
Czasem człowiek narzekał że aż za dużo tych meczy w wekend...a obejrzałby takie Burley z Southampton.
0
@Aureczek Bez szans.Podobno w połowie kwietnia ma coś ruszyć ale też pewnie lipa będzie.
1
@Danny Gaucho Mati to bohater na którego nie zasługujemy
0
Oglądacie dzikiego?Uwielbiam chłopa.
4
@PieN Trzeba go ,,użyć'' bo nikt go nie kupi za takie siano jakie dała Barcelona.
0
@BartqRKO Ostatnie 3 miechy to Ronaldo
12
Bruno Fernandes najlepszym zawodnikiem w PL w lutym.Tak się wjeżdża na salony.
1
@sebasek99 chyba nie koniu