Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mane jak odjedzie to loo panie.
2
Neymar>Sancho. Zapraszam do dyskusji.
1
Autobusy wychodzą z mody.Cholo musi w końcu to zrozumieć.
0
Atleti bez szans w tym meczu.
0
@Hiacynk czukwe bukwe ablabaga
0
Durant już robi wsady na treningach. Coś czuję że to może być jeszcze lepszy KD.Tak naprawdę od nowego sezonu będzie mógł prowadzić swój zespół. KD to top3 koszykarzy ostatniej dekady ale jednak grał w zespole gwiazd.
2
@kerouac Paryż zzzzz
2
@Damiano27psk problem
22
Współczuję kasjerom i ludziom którzy pracują w sklepach.Zapier*** jak na dożynkach u babci.Panika jest czasem gorsza niż choroba.
21
@SuperVegeta A po polsku maszyna
4
@norbi77 Troszkę skazany na śmierć ale tylko dlatego że 1 strasznie mocno poprzeczke podwyżyli
63
EA Sport :
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/89853527_2542620702622576_8199841163683823616_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=wHi-CFAnnn8AX84JY3X&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&_nc_tp=6&oh=1407f482d4e110637bc03f9c3ec675c3&oe=5E93FCB0
0
LBJ zmienił troche swoje zdanie :
To zabawne, bo gdy zadano mi pytanie o mecze bez kibiców, nie wiedziałem, że naprawdę toczy się taka dyskusja. Oczywiście gramy dla kibiców, gramy dla swoich rodzin. Może być tak, że nikt na mecz nie przyjdzie. Byłbym tym faktem bardzo rozczarowany. Musisz jednak słuchać ludzi, którzy badają, co się dzieje wokół nas. Jeśli uznają, że takie rozwiązanie jest najbezpieczniejsze dla kibiców, zawodników i całych drużyn to trzeba ich posłuchać.
/probasket
1
@Kamil92 Akurat też wybieram Paryż.Szkoda że bez kibiców no ale trudno.
0
@Barca1992 Zdrowe podejście.
0
Który meczyk dziś wybieracie i dlaczego?
9
Melisa i odrazu chce się spać. Uwielbiam to zioleczko.
1
@fart a w full składzie dziś?
2
@Mario96w a pan niech zmienia tego Ramosa
1
@fart o proszę, fan nba. To nie denerwoj się :c
0
@Jaca27 a jaka praca
0
@krzychu1526 o proszę.Przynajmniej nie muszę sam siedzieć na LR. Ja jakoś zasnąć nie mogę. Niby się czuje okey a spać się nie chce.
2
Spicie, pracujecie a może coś innego? Jest ktoś :c
2
Ciekawe jak zagra dziś Steph. Dopiero co wrócił po kontuzji a już pokazuje fajna formę. Jak ktoś chce obejrzeć to dziś 3:30 Gsw vs Clippers
0
@SuperVegeta kontuzje zoba w Tottenhamie
0
@Hiacynk ja również
3
Atalanta czarnym koniem w LM?
0
@Hosh znasz może wiek
0
@bolinho89 lays kurczak
0
@MichalZZZ racja.