Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wilder czeka na magic cepa
4
Kyrie Irving nie zagra już w tym sezonie.Czeka go operacja barku.
4
A tak wszyscy hejtowali transfer BrejwHarta a tymczasem wejście smoka.
0
Ta Hertha Piątka to jakiś totalny :v
11
Messi :
28 meczy-22 bramki i 16 asyst.
0
Ktoś sprawdział jaki kurs był na hat-tricka Lio?
0
I tak wszyscy czekają na BrejwHarta :D
0
@HansLanda Raczej Bayern.
1
@Hiacynk albo to z zaciszem nocnym gdzie wynajmowali domek
1
@Coutinho007 my to zawsze siedzimy xd
1
@kerouac noo lubie czasem z kawką elegancko
0
@Coutinho007 Jak będzie robił triki takie jak na prezentacji to ajajaja
0
@Jaca27 to idź spać żeby wyspać
0
@kerouac a ja mecze NBA ogladam :v
0
@DaPi no i o to chodzi byku
13
Kto nie śpi i jest na warcie nocnej na rambli ?
0
Wiem że to pytanie padało milion razy ale zadam je po raz kolejny gdzie oglądacie filmy/seriale oprócz netflixa?
2
@MESSIah16 Równie dobrze mogą zdominować Borusie u siebie i iść dalej.
1
@messiiiiik lektury to syf a sama szkoła jest fajna.
3
@masakrator05 ja walnąłem streszczenie i na 2- zaliczyłem
2
@Adamski69 "Pod stopami Andy, jestem pier*olony Buzz Astral''
Pozamiatane.
0
@JackH To mój ulubiony zawodnik z całej ligi ale też czasem irytuję.Mam wrażenie że on się zatrzymał w tym 2016 i myśli że nadal jest mistrzem i wgl.A czas teraz wziać drużyne na swoje barki i wykonać krok do przodu a Kyrie chyba tego nie potrafi
0
@MaTt_BarcaFan Ale jest 3 razy droższy
7
@LuisSalvano Ewidetnie to typ wie co robi.Zainteresowanie już zrobił a płyty same będą sie sprzedawać.
5
@barcelonaLM Spoko ziomek a kreuje teraz się bo nowa płytka wychodzi.Miałem okazje z nim chwile porozmawiac bo grał w lublinie pare razy to świr paleta :d
0
@kerouac Naszczęscie dziś nie postawiłem na nich
1
@zawsze_barca coś takiego to tak
https://img.joemonster.org/images/vad/img_42235/8a7cfeb48d9d6c0451eab8dcb1b1a678.jpg
0
@JackH Bo Irving zawsze był,zostanie i będzie 2.Nie wiem po co się pcha na 1 i próbuje grac rozgrywającego kiedy on tak naprawdę nigdy nim nie był.
1
@zawsze_barca Fuuu te cycole
1
@Rafix98 Wilder K.o