Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lord_Vader Danny pewnie pije
0
@NismoFCB i to błąd który pozbawił Portland zwycięstwa lub ewentualnej dogrywki a im każde zwycięstwo jest potrzebne by załapać się do 8.
0
Liga nie ukarze Lillarda za jego wpisy na Twitterze.Nie do wiary że mamy 21 wiek a takie błędy zdarzają się w najlepszej lidze na świecie.
2
@SergioTomas de Ligt.
1
@HansLanda Ale wygrał tyle co oni z tyloma kontuzjami :)
0
@HansLanda Gdyby nie kontuzje to tych szlemów wygrał by dużo więcej.
3
@Barca_Big_Moment Rafa jest najlepszy.
0
Top 4 zawodników którzy nie grają w LM według Neymara,Allego,Mendy'ego i Toni Duggan.
7
Piękny buzzer beater Bogdanovicia.Cała hala uciszona :v
13
@MESSIah16 I tak joker najlepszy w historii dla Ledgera :D ale oczywiście zgadzam się że Fenix zagrał taką profeskę że musiał to dostac.
26
@robsesh Był np w 2008 gdzie zjadł wszystkich.
2
@PeteR10 Wernera to bym widział na 9 a na skrzydle to nie wiem.Sancho jest chyba najlepszą opcją.
0
@PeteR10 Sane po tej kontuzji może być zupełnie innym zawodnikiem.Przypominam on zerwał więzadła.
0
@krzychu1526 A szkoda bo szybką nóżkę to on ma.Technicznie kocur straszny ale kontuzji też dużo.
0
Griezmann z liczbami nie wygląda aż tak zle bo w 32 meczach strzelił 12 bramek i zanotował 4 asysty.Jak oceniacie te pół roku Griezmanna w Barcelonie ?
0
@DonAndrzejos Co rozumiesz poprzez top 10 raperów?Dla mnie nie da się powiedzieć który od którego jest lepszy.Wszystko kwestia gustu a Tede nawet nawet.Chociaż to już nie to samo co kiedyś.
0
@fabregas04 Tak średnio.Wolałem egzotyke :v
3
@MikusBarca Que wraca po 2 latach przerwy.Brakowało go troszkę.
9
@Gaucho Liczyłem że to będzie nowy start dla Dembouza pod okiem nowego trenera.Eh.
7
@KamQiX Najlepszy zwód jaki może byc czyli balans ciała.Ogólnie zwinność a Messi to ma chyba ponad skalę.
0
@PatrychoO a to obejrze
0
Na którym te oskary ?
0
@fart Wgl co oczekujesz w tym sezonie od Celtow?
3
@fart Uwielbiam oglądac Celtów i to serio.Fajny basket grają.Kemba jest świetny.Cichy bohater który wychodzi kiedy trzeba.
31
Messi w tym sezonie:
26 meczy-19 bramek i 15 asyst.
2
@zadafcb Oglądałem i szacun.Smart to zawodnik niesamowity na swój sposób.
0
@krzychu1526 kiedy to
0
@Aveiro kiedy on bd?
0
@koziar Co weekend 3-4 mecze.
0
Nigdy nie oglądałem ligi włoskiej bo uważałem że jest nudna ale w tym sezonie oglądam dosyć dużo i obecnie jest jedną z moich ulubionych lig do oglądania.Te mecze na szczycie zazwyczaj dostarczają emocji a nawet dół tabeli nieźle gra.