Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto najsłabszy dziś?Semedo?
0
To mecz z gatunku tych po których nawet zwycięstwo po samobóju będzie cieszyć.
5
Wierni po porażce i zdziwieni po zwycięstwie.
0
@Chwytliwy Oglądasz może?
3
Obecnie Getafe się znajduję na 3 miejscu o.o
Bordalas jest jakimś totalnym geniuszem.Nie wiem jak można wyciskać tyle z tak przeciętnej ekipy.Już tamten sezon był kosmiczny jak na nich a ten może być jeszcze lepszy.
2
@mrboom Mario za to że szefa grał
0
Ale to był znakomity Coutinho.Ciekawe czy jeszcze kiedyś powróci taki Filip.
1
93 bramka Ramosa w całej karierze.Nawet niezle jak na obrońce.
1
Szybko poszło. :v
3
Coś smierdział mi ten mecz Realu.Kurs był ponad 1.60.
0
@LuisSalvano Nie będą bo nikt nie jest ponad klubem.Liczy się klub a nie pojedynczy zawodnik.
0
@student97r Portland wróci jeszcze?
0
@student97r Okc rewelacja sezonu.
3
@Statistics Ronaldo wszystkich łyknie.
0
@Drahenfelst Oby w next pokazali się z lepszej strony.
0
@draxidox no jak zwykle obecny
0
@SuperVegeta Gdyby było gdyby to by gdyby było gdyby.
0
@Barwindg no to łatwe mecze :v
0
@Barwindg a kogo masz jeszcze?
0
Myślałem że Toronto bez Leonarda już nie będzie tym samym zespołem a tymczasem oni grają praktycznie tak samo.Obecnie zajmują 2 miejsce w konferencji wschodniej.Na 52 rozegrane mecze wygrali aż 38.Obecnie notują serie 13 zwycięstw z rzędu.Ta ich pierwsza piątka wygląda świetnieKto by pomyślał że VanVleet może byc tak świetnym zawodnikiem.Ciekawe gdzie dojdą w play offach.
0
@KoderskiFCB Wiedzmin
0
@DaPi Bez Lautaro może być ciężko
4
@amanter Nawet jakby się nadawał to i tak by nie grał.
0
@barcelonaLM u nas to wiaterek.
1
O 2:30 Lakers z gsw,transmisja w c+.
0
@bixmix noo rewelacja dziś. :)
0
@bixmix Cristiano oooooo
3
10 z rzędu mecz z golem?
0
@bixmix chyba się szykuje tjmmnw
0
@bixmix a ja jakoś jestem spokojny.Nie wierze że Juve przynajmniej 2 nie strzeli :v