0

@HansLanda Niby tak ale zobaczymy :v

0

@bixmix własnie widze że został nam jeden mecz.Jestem pod wrażeniem.Mogłem za więcej ale chciałem coś zostawic na nastepne dni :v

12

Jak Paryż wjedzie w ten Dortmund to ojoj.

1

@bixmix Zreszta widać że chłopak leci na totalnej zajawce.Oby jak najdłużej.

2

@bixmix Zoba co tu zrobił z Filipem


0

@bixmix On dla mnie już po 1 dogrywce wygrał to dali z dupy drugą.

1

@bixmix Koro to kocur.To jak on z łatwością sklade pancze i to takie naprawde dobre to czysta magia.Chłop zdominuje freestyle.

1

@bixmix no za 50zł tylko :d

0

Dobrze widzieć Oladipo na parkiecie.Oby już nigdy nie doznał podobnej kontuzji.

0

Był serial..no to czas na film.Jaki wam utkwił w pamięci że chcielibyście go obejrzeć jeszcze raz ,,od nowa'' ?

1

@bixmix dobra wjeżdżam w to xd

0

@Misanthrope też nie oglądałem a moi znajomi akurat mało się nie zesra...tym serialem.Az tak dobry?

0

@kerouac nigdy go nie oglądałem.Wciaga ?

0

@bixmix a jakbyś miał jeden wybrać?

0

Serial który byście jeszcze raz obejrzeli od nowa gdybyście mieli taką możliwość?

0

@bixmix daj na jutro jakieś pewniaki:v

0

Dziś c+ pokaże meczyk konferencji wschodniej a mianowicie Indiana vs Toronto.Jak ktoś chętny to o 2:00 się zaczyna.

0

@itmustbejoke shakes fidget

1

@Coutinho007 No Robercik nie ma aż takiej dynamiki.To fajny zawodnik bo może zagrać na każdej pozycji ale na żadnej to nie będzie top.

1

@Coutinho007 Kiedyś tam by Pedro zagrał :v

0

Bardzo fajna pierwsza kwarta w Millwauke.Kto wie a może taki będzie finał konferencji wschodniej.

0

@jakub9611 W mojej opini niezle ale szkoda że zmarnował swoją sete.

10

@kolagadawid Może po prostu niektórzy myślą że te słynne abrakadabra i zaczyna się magia Lucho nadal działa.

0

@student97r A jak myślisz Giannis celowo się pomylił przy wyborze Ingrama że powiedział KeVin ? :D

1

@student97r Wgl Luka i Trae już w drugim sezon starter w all starach.Dosyć duże osiągniecie.

0

@student97r Pewnie jak pozbierają się po kontuzjach to wrócą do pierwszych piątek Steph,Kevin i Irving.

0

@student97r A ja bym chciał zobaczyć taką drużynę jaką ma Giannis na serio tzn tą pierwszą piątkę :p

0

@student97r Westbrooka nikt nie chce xD

6

LeBron
-Leonard
-Harden
-Davis
-Doncic

Giannis:
-Embiid
-Young
-Walker
-Siakam

0

Hah Giannis z notatnikiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?