Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HansLanda Niby tak ale zobaczymy :v
0
@bixmix własnie widze że został nam jeden mecz.Jestem pod wrażeniem.Mogłem za więcej ale chciałem coś zostawic na nastepne dni :v
12
Jak Paryż wjedzie w ten Dortmund to ojoj.
1
@bixmix Zreszta widać że chłopak leci na totalnej zajawce.Oby jak najdłużej.
2
@bixmix Zoba co tu zrobił z Filipem
0
@bixmix On dla mnie już po 1 dogrywce wygrał to dali z dupy drugą.
1
@bixmix Koro to kocur.To jak on z łatwością sklade pancze i to takie naprawde dobre to czysta magia.Chłop zdominuje freestyle.
1
@bixmix no za 50zł tylko :d
0
Dobrze widzieć Oladipo na parkiecie.Oby już nigdy nie doznał podobnej kontuzji.
0
Był serial..no to czas na film.Jaki wam utkwił w pamięci że chcielibyście go obejrzeć jeszcze raz ,,od nowa'' ?
1
@bixmix dobra wjeżdżam w to xd
0
@Misanthrope też nie oglądałem a moi znajomi akurat mało się nie zesra...tym serialem.Az tak dobry?
0
@kerouac nigdy go nie oglądałem.Wciaga ?
0
@bixmix a jakbyś miał jeden wybrać?
0
Serial który byście jeszcze raz obejrzeli od nowa gdybyście mieli taką możliwość?
0
@bixmix daj na jutro jakieś pewniaki:v
0
Dziś c+ pokaże meczyk konferencji wschodniej a mianowicie Indiana vs Toronto.Jak ktoś chętny to o 2:00 się zaczyna.
0
@itmustbejoke shakes fidget
1
@Coutinho007 No Robercik nie ma aż takiej dynamiki.To fajny zawodnik bo może zagrać na każdej pozycji ale na żadnej to nie będzie top.
1
@Coutinho007 Kiedyś tam by Pedro zagrał :v
0
Bardzo fajna pierwsza kwarta w Millwauke.Kto wie a może taki będzie finał konferencji wschodniej.
0
@jakub9611 W mojej opini niezle ale szkoda że zmarnował swoją sete.
10
@kolagadawid Może po prostu niektórzy myślą że te słynne abrakadabra i zaczyna się magia Lucho nadal działa.
0
@student97r A jak myślisz Giannis celowo się pomylił przy wyborze Ingrama że powiedział KeVin ? :D
1
@student97r Wgl Luka i Trae już w drugim sezon starter w all starach.Dosyć duże osiągniecie.
0
@student97r Pewnie jak pozbierają się po kontuzjach to wrócą do pierwszych piątek Steph,Kevin i Irving.
0
@student97r A ja bym chciał zobaczyć taką drużynę jaką ma Giannis na serio tzn tą pierwszą piątkę :p
0
@student97r Westbrooka nikt nie chce xD
6
LeBron
-Leonard
-Harden
-Davis
-Doncic
Giannis:
-Embiid
-Young
-Walker
-Siakam
0
Hah Giannis z notatnikiem :D