Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 odpali jak diselek w zimie
2
Śmiejecie się ale jak on odpali to odpali.
1
@Kajtek77 Mamy szczęście że mamy takiego kapitana.Świetny człowiek.
1
@fart i nie widać progresu.Szkoda kibiców NY.Chociaz większość pewnie i tak teraz za Nets
1
@fart aaa no w sumie hah
0
@masakrator05 może po prostu nie chciałeś mieć?
5
Traore by się tam przydał.
0
@student97r love to powinien siedzieć cicho a słyszałem że ostatnio coś płakał.Podpisal kontrakt to cisza i tyle :v
0
@student97r Westa to nikt nie weźmie bo się nie opłaca.Raz że kontrakt a dwa to nie jest taki zawodnik jak Leonard czy KD a wręcz przeciwnie i w najważniejszym momencie spartoli mecz.
0
@student97r i kto wtedy na centrze ?
0
@sendesara Ja na orliku zawsze sam leciałem.
2
@4drian0 a Griezmann na to
https://media.nouvelobs.com/ext/uri/ureferentiel.nouvelobs.com/file/16359885.jpg
4
Co tu będzie się działo podczas meczu z Napoli.Ajajajja.Nie mogę się doczekać :v
0
@jeyx77x Kontuzja i potem znowu kontuzja.Zagrał z pare meczy ale ma wrócic po przerwie zimowej.
13
Griezmann jutro na treningu
https://media.nouvelobs.com/ext/uri/ureferentiel.nouvelobs.com/file/16359885.jpg
0
Nie od dziś wiadomo że Messi wolałby gdyby po drugiej stronie był Neymaritos.
4
A po co ma mu podawać jak Grizi pierniczy wszystko :v
2
Lukaku z bramką.Inter 1:0
6
@Peciak Po jednym meczu...XDD chill
1
@Avada Kedavra hahahah
2
@YoungTalents On nigdy nie był w cieniu.
4
Ma ktoś akcje Semedinho?
5
Jak ktoś ma powtórke z Semedo to niech wrzuci :D
3
Ciekawe czy jak będzie karny to czy Messi odda Fatiemu.
0
Messi to geniusz w ofensywie ale mógłby czasem bardziej popracować w odbiorze.Bardzo by to pomogło drużynie.Z Levante jeszcze to ujdzie bo oni ledwo za połowę wychodzą ale z takim Liverpoolem już będą problemy.
0
De Jong i De Ligt chyba tęsknią za Ajaxem :D
0
Fati widać że czasem się boi akcji indywidualnych.Pomacha,pomacha i cofnie.Młody jest chłopak to się jeszcze wyrobi.
0
@DawidTheCule Niezle.Imponuja u niego fizyka jak zwykle, :d
2
Co za połowka w wykonaniu Hardena.26 PKT...i do zarzygania te jego akcje.Niesamowite że nikt nie może z tym nic zrobić.Maszyna.
0
@student97r No ja również.Jemu akurat to pasuje tylko że to tak średnio zdrowe przy tym wzroście.W pózniejszym wieku beda pojawiać sie kontuzje :x