Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brandom Ingram młodym Kevinem Durantem.No w sumie :D
1
@Coutinho007 w sumie... :D
4
@Jordi10 Kto mówi że to jest świetny sezon Ronaldo?
2
@Coutinho007 Każdy mecz trzeba wygrywać bo ewentualne -6 to już będzie dużo.A bezpośredni to już wgl będzie presja jak nie wiem.
2
@Coutinho007 Ale to raczej będą męczarnie dla City niż przyjemna gra. :v
4
Jak City odpadnie z Realem to praktycznie już od lutego mają wakacje.Niezła presja będzie na Pepie.
6
@iFrontier W City ogarneli w końcu że Stones to bolec najwyższych lotów.
4
Tottenahm 2:0 Siwy będzie szaleć dzis.
0
@KamQiX Tottenham Mou vs City Pepa
0
Mourinho vs Guardiola 1:0
6
Dziś o 20 Rockets będą grali z Pelikanami.Warto obejrzeć chociaż ze względu na Ziona który świetnie wszedł do NBA.Meczyk w c+.
0
City kupiło sędziów na ten mecz.
0
@Avada Kedavra de Bruyne jest najlepszy.
4
@KmN z karnych nie można?
0
City czy Tottenham ?
0
@fart będę przełączał bo Kyrie gra dziś.
5
Dziś Boston gra z 76ers o 2:30. Transmisja w c+.
19
@Artsss Nikomu.
6
@Avada Kedavra Ale w sumie w Hiszpanii to samo robił :v
1
@Avada Kedavra Nie no z całym szacunkiem do Dembouza to on nie grał tak jak Brazol w tej lidze.
0
Mimo że bramki dziś nie strzelił to ładnie poszalał.Skrót meczu Neymara.Technicznie miazga jak zwykle.
1
@Hiacynk A miałem ich dołożyc do kuponu.Aj dobrze.
0
@Kamil.FCB10 wyplacaj
0
@MCPaRaCa Steph też jest słabym obroncą ale zawodnikiem wspaniałym :]
1
@Hiacynk i dzikus Traore również gra to można obejrzeć.
0
@mekston Teraz każdy mecz będzie ciężki bo ewentualna strata pkt moze byc bardzo odczuwalna.
2
@masa11 Przynajmniej mają jakiś schemat który przynosi im korzyści w postaci bramek.
0
@Lincolm A ja bezpiecznie z remisem za 1.30 xD
1
Niezle musi być Atleti sflustrowane.Niedość że porażka się szykuje to i jeszcze swoim ulubionym wynikiem.
1
@Aaron10 Bardzo ładne.Oni wszystkie koszulki mają w sumie fajne.