Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk Nie zgadzam się i uważam że Harden jest lepszym zawodnikiem.Koszykarsko lepszy ale jakbym miał robić zespół to bym wybrał Antka :v
0
Harden o Giannisie Antetokounmpo :
,,Też chciałbym mieć ponad dwa metry i po prostu biegać wsadzając piłkę do kosza. To nie wymaga żadnych umiejętności''
uuuu
0
@Tom0VeB No to też ciekawy mecz.Na Atleti kurs ponad 2.Ja dorzuce jeszcze United.Ostatnio im dobrze idzie.
11
@SeeleyBooth Niby tak ale Real też nie wygląda jakoś imponująco. :v
0
Kurs na Barcelone około 3.Chyba warto spróbowac :v
18
@sokot Franek w ostatnich meczach to wygląda gorzej niż Rakieta a mało kto to przyzna :v
1
@Kajtek77 Czarny koń LM.W lidze pewne top4 a może uda się mistrza?Kto tam wie :V
1
@Kajtek77 I jeszcze żeby Nagelsmann został tam na zawsze.
5
@Danny Gaucho Dobrze Danny.Króciutko.
2
@MaTt_BarcaFan No mnie też.Jest Japońską modelką i ma 31 lat.Ale ta twarz...omg.Mógłbym patrzeć 24 na dobe.
0
Dziwnie będzie oglądać iema bez kibiców.Jednak w fazie pucharowej to dodawało emocji.Chociaż może same mecze wynagrodzą brak publiki.
1
@Lola120 to co zawsze czyli nic
1
@juliacicha Mogli Jarka dać :v
4
@masq np
https://i.imgur.com/nv52nu5.jpg
5
@masq Oczywiście że są i to jakie..ooo panie..Uroda japońska jest piękna.
0
@Hiacynk Ma komfort bo oddano mu zespół i może fajne cyfry kręcić.
7
Dziś urodziny obchodzi Luka Doncic.Niesamowity jest chłopak.21 lat a już jest gwiazdą w NBA.
5
@Pawlak1992 Tu to samo jest
6
@fortunate_son I ludzie odrazu w szoku.Całe 35 mln.
0
@D44H Ja w sobotę to ide z ziomami na orlik.
0
Jakie kupony dziś gracie?Macie jakieś ciekawe pomysły :v
0
Już za godzinę Lakers vs Pelicans.Teraz świetny mecz pomiędzy Millwauke a Toronto.
0
@kondzik47 ja studia w tym roku będę zaczynał i szczerze trochę się boję xd
0
@Colon oo i jest pan Colon,i tak zaraz ranek
0
@kondzik47 a co to jest panie?
0
@martee zawsze tak masz ?
0
@Transu96 to śpij :v
0
Wszyscy spioo ?
0
Na jakich koncertach byliście?Jakich artystów mogliście zobaczyć na żywo i jakie macie podejście do tego typu imprez?
0
@SuperVegeta To mecz trwałby z 3 godziny