1

@Hiacynk Nie zgadzam się i uważam że Harden jest lepszym zawodnikiem.Koszykarsko lepszy ale jakbym miał robić zespół to bym wybrał Antka :v

0

Harden o Giannisie Antetokounmpo :
,,Też chciałbym mieć ponad dwa metry i po prostu biegać wsadzając piłkę do kosza. To nie wymaga żadnych umiejętności''
uuuu

0

@Tom0VeB No to też ciekawy mecz.Na Atleti kurs ponad 2.Ja dorzuce jeszcze United.Ostatnio im dobrze idzie.

11

@SeeleyBooth Niby tak ale Real też nie wygląda jakoś imponująco. :v

0

Kurs na Barcelone około 3.Chyba warto spróbowac :v

18

@sokot Franek w ostatnich meczach to wygląda gorzej niż Rakieta a mało kto to przyzna :v

1

@Kajtek77 Czarny koń LM.W lidze pewne top4 a może uda się mistrza?Kto tam wie :V

1

@Kajtek77 I jeszcze żeby Nagelsmann został tam na zawsze.

5

@Danny Gaucho Dobrze Danny.Króciutko.

2

@MaTt_BarcaFan No mnie też.Jest Japońską modelką i ma 31 lat.Ale ta twarz...omg.Mógłbym patrzeć 24 na dobe.

0

Dziwnie będzie oglądać iema bez kibiców.Jednak w fazie pucharowej to dodawało emocji.Chociaż może same mecze wynagrodzą brak publiki.

1

@Lola120 to co zawsze czyli nic

1

@juliacicha Mogli Jarka dać :v

4

5

@masq Oczywiście że są i to jakie..ooo panie..Uroda japońska jest piękna.

0

@Hiacynk Ma komfort bo oddano mu zespół i może fajne cyfry kręcić.

7

Dziś urodziny obchodzi Luka Doncic.Niesamowity jest chłopak.21 lat a już jest gwiazdą w NBA.

5

@Pawlak1992 Tu to samo jest

6

@fortunate_son I ludzie odrazu w szoku.Całe 35 mln.

0

@D44H Ja w sobotę to ide z ziomami na orlik.

0

Jakie kupony dziś gracie?Macie jakieś ciekawe pomysły :v

0

Już za godzinę Lakers vs Pelicans.Teraz świetny mecz pomiędzy Millwauke a Toronto.

0

@kondzik47 ja studia w tym roku będę zaczynał i szczerze trochę się boję xd

0

@Colon oo i jest pan Colon,i tak zaraz ranek

0

@kondzik47 a co to jest panie?

0

@martee zawsze tak masz ?

0

@Transu96 to śpij :v

0

Wszyscy spioo ?

0

Na jakich koncertach byliście?Jakich artystów mogliście zobaczyć na żywo i jakie macie podejście do tego typu imprez?

0

@SuperVegeta To mecz trwałby z 3 godziny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?