0

@Chwytliwy W Lato kupić Jacka z Aston Villi,ogarnąć Pogbe albo sprzedać,jakiś napastnik i można walczyć o coś.

1

@TheMefju Odrzuć oba i oglądaj derby LA na c+ o 20:30.

4

@Chwytliwy Waleczna młodzierz typu McTommy czy Willams.Fajnie się ogląda tą ich ambicje

3

Ale Ederson to jest bolec.
o.o

1

@NGTRX Niech się cieszą że Martial się pochamił zamiast wystawic sete Bruno.

0

@Hosh Z Pogbusiem chciałbym go zobaczyc.Duecik wyborny by był.

0

@MaTt_BarcaFan bo Bruno go zjada

0

Bruno 200 iq grajek

3

@ArdoFCB zrobili daba

1

@FC1899Barca Wielka Brytania rządzi.Fury -WBC a Antek reszta pasów + inni fajni bokserzy tacy jak Chrisora czy Whyte.

2

@FafitFCB 20:30
LAC VS LAL

1

@KamQiX tak się nie liczy hah :v

0

@Katalończyk 99 Wiadomo o co chodzi swirze :v

2

LeBron James o koronawirusie :
– Gram dla kibiców, o to chodzi w tej grze .Kiedy przyjdę na halę i ta będzie pusta, to nie będę grał. Mogą robić co chcą. Dla mnie to niemożliwe, by grać bez kibiców.
/probasket

1

@Hiacynk wieczorem to LAC vs LAL

0

Za dużo dziś dobrych meczy..derby Manchesteru i LA, Juve Inter.Piekny sandej.

1

@takisobiektos ice Trae.I tak najlepszą dał Hardenowi podczas asg

0

@Triv44 również czekam, Akurat NBA pooglądać można

7

Kto na nocnej warcie ?

0

@BartekRVeB Harden rok temu

0

@student97r kd i ki zaczynaja robic zmiany ?

1

To jak nie spicie to co robicie?

3

Kto na warcie nocnej?

0

Czuję, że jestem najlepszym graczem ligi. Nie widzę by przeciwnicy podwajali jakiegokolwiek innego zawodnika kiedy tylko przekracza połowę. Liga tego jeszcze nie widziała, więc staram się w tym odnaleźć jak najlepiej (…) nie ma mnie na liście kandydatów do MVP? To absurd, wciąż przewodzę w kategorii punktów, nie mam wpływu na to, co uważają inni. Nikt nie wspomina o podwojeniach, które mam na sobie.Kiedy skończę karierę, ludzie docenią mnie bardziej (…) też chciałbym mierzyć 210 cm wzrostu biegać i wsadzać piłkę do kosza, to nie wymaga żadnego skilla (…) ostatecznie zdobędę tytuł oraz szacunek ludzi, jestem tego pewien -James Harden
via gwiazdybasketu

0

Kto tam nie śpi ?

0

Jak ktoś jeszcze nie oglądał to materiał od c+ po klasyku.


0

Bruno co za potężny grajek.wow

4

Największe osiągnięcie Barcelony w tym sezonie póki co.

0

@tristan87 łooo kupony już poszły na Juve.Szkoda.

0

@Hiacynk Giannis ma ten atut że już jest wybitnym obrońcą a może być jeszcze lepszy.Masa bloków itd a w ofensywnie też ciężko go zatrzymać.Wjazdy Greka to uczta dla oczu.Do tego poprawił rzuty wolne i ma co raz lepszy rzut za 3.Z pół dystansu też fajne mu rzuty wchodzą.Broda jest królem ofensywy.Obecne przepisy w NBA pozwalają mu na wszystko a w obronie nie jest aż tak złym obrońcą jak się mówi ale też rewelacji nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?