Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy W Lato kupić Jacka z Aston Villi,ogarnąć Pogbe albo sprzedać,jakiś napastnik i można walczyć o coś.
1
@TheMefju Odrzuć oba i oglądaj derby LA na c+ o 20:30.
4
@Chwytliwy Waleczna młodzierz typu McTommy czy Willams.Fajnie się ogląda tą ich ambicje
3
Ale Ederson to jest bolec.
o.o
1
@NGTRX Niech się cieszą że Martial się pochamił zamiast wystawic sete Bruno.
0
@Hosh Z Pogbusiem chciałbym go zobaczyc.Duecik wyborny by był.
0
@MaTt_BarcaFan bo Bruno go zjada
0
Bruno 200 iq grajek
3
@ArdoFCB zrobili daba
1
@FC1899Barca Wielka Brytania rządzi.Fury -WBC a Antek reszta pasów + inni fajni bokserzy tacy jak Chrisora czy Whyte.
2
@FafitFCB 20:30
LAC VS LAL
1
@KamQiX tak się nie liczy hah :v
0
@Katalończyk 99 Wiadomo o co chodzi swirze :v
2
LeBron James o koronawirusie :
– Gram dla kibiców, o to chodzi w tej grze .Kiedy przyjdę na halę i ta będzie pusta, to nie będę grał. Mogą robić co chcą. Dla mnie to niemożliwe, by grać bez kibiców.
/probasket
1
@Hiacynk wieczorem to LAC vs LAL
0
Za dużo dziś dobrych meczy..derby Manchesteru i LA, Juve Inter.Piekny sandej.
1
@takisobiektos ice Trae.I tak najlepszą dał Hardenowi podczas asg
0
@Triv44 również czekam, Akurat NBA pooglądać można
7
Kto na nocnej warcie ?
0
@BartekRVeB Harden rok temu
0
@student97r kd i ki zaczynaja robic zmiany ?
1
To jak nie spicie to co robicie?
3
Kto na warcie nocnej?
0
Czuję, że jestem najlepszym graczem ligi. Nie widzę by przeciwnicy podwajali jakiegokolwiek innego zawodnika kiedy tylko przekracza połowę. Liga tego jeszcze nie widziała, więc staram się w tym odnaleźć jak najlepiej (…) nie ma mnie na liście kandydatów do MVP? To absurd, wciąż przewodzę w kategorii punktów, nie mam wpływu na to, co uważają inni. Nikt nie wspomina o podwojeniach, które mam na sobie.Kiedy skończę karierę, ludzie docenią mnie bardziej (…) też chciałbym mierzyć 210 cm wzrostu biegać i wsadzać piłkę do kosza, to nie wymaga żadnego skilla (…) ostatecznie zdobędę tytuł oraz szacunek ludzi, jestem tego pewien -James Harden
via gwiazdybasketu
0
Kto tam nie śpi ?
0
Jak ktoś jeszcze nie oglądał to materiał od c+ po klasyku.
0
Bruno co za potężny grajek.wow
4
Największe osiągnięcie Barcelony w tym sezonie póki co.
0
@tristan87 łooo kupony już poszły na Juve.Szkoda.
0
@Hiacynk Giannis ma ten atut że już jest wybitnym obrońcą a może być jeszcze lepszy.Masa bloków itd a w ofensywnie też ciężko go zatrzymać.Wjazdy Greka to uczta dla oczu.Do tego poprawił rzuty wolne i ma co raz lepszy rzut za 3.Z pół dystansu też fajne mu rzuty wchodzą.Broda jest królem ofensywy.Obecne przepisy w NBA pozwalają mu na wszystko a w obronie nie jest aż tak złym obrońcą jak się mówi ale też rewelacji nie ma.