0

@Mns21 Czy ja wiem czy on taki dobry w ataku.To chyba nie przypadek że w City grzeje ławe a w repce nie wstaje z niej nawet.

0

@Hushovt Podstawowy obrońca Barcelony i podstawowy obrońca Portugali za rezerwowego City który rozegrał ledwo 800minut w lidze a przychodził za gruby pitos do City.Oj sredni deal.

0

@Janiama No trochę ta.

5

@BarcaInfo To już wole Nelsinho.

0

@Janiama Przyjdzie czas w którym bedzie trzeba zaakceptować życie z tym wirusem bo on podobno calkowicie nie wyginie.

0

@SHIBA wielu już odeszło

1

@SHIBAajajajaja, myślałem że nie wrócisz.Witaj w domu bracie.

1

@SHIBA a pamięta pan jeszcze mnie?

0

@Khajio Nie no ofensywnie nie ma startu chociaż poprawia się z meczu na mecz i jest co raz lepiej.

0

@damianex10 Wiadomo że tak.Sam Trent jest świetny ale mam wrażenie że on to chyba się stał goat na tej pozycji :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Też uważacie że Trent Alexander-Arnold jest lekko przereklamowany?Ile to się naczytałem że to najlepszy PO na świecie i wgl ze wyprzedza epoke a tak szczerze oglądając prawie każdy mecz Liverpoolu jak i Premier League to zdecydowanie wole jako obrońce Wan Bissake z United.Arnold często gubi krycie i ogólnie w obronie dosyć słabo sobie radzi.Nawet bym powiedział że gorzej od Semedo.Oczywiście ofensywnie ma dużo do powiedzenia bo ma świetna technikę i bardzo dobrze ułożona nogę jak na obrońce (szczególnie prawą).I nie mam nic do niego ani do Liverpoolu a nawet Live trochę lubię.

3

@puyol_presidend5 przynajmniej chłop od serca śpiewał

2

@kerouac a zobaczę w sumie

2

@Cochise też bym chciał zobaczyć inne wiadomości w TV niż covid-19

1

@DanielOOL forever

1

@barcelonaLM zgadzam się proszę Pana.

0

@Bykunn oj tak.Taki klimatyczny a ten 4 jakiś na siłę robiony

1

Oglądam właśnie sobie Shreka 4 i shit totalny Poprzednie części zdecydowanie lepsze.

0

@PanPatrykk ja tam na nikogo nie głosuję i jest zajebiście.

0

@Eto'o9 R10 tak będzie

0

0

@Ramos9248 o kurde.200 to faktycznie już dużo.A to leczyles się jakimiś lekami czy coś?

0

@LuisSalvano też wind nigdy nie lubiłem xD

0

@Ramos9248 a jak to dostałeś i co to jest tak szczegółowo ?

1

Macie jakieś lęki?

2

@BarcaInfo Gdzie tu sprawiedliwość?Christo chyba leków nie brał

2

@Criss18Barca Ale to była siatkarka.Nie dość że skillowo mocna to jeszcze urodą zachwycała.

0

@Criss18Barca Jest Skowrońska?

16

@Hiacynk Ta a ze Stoke City to by nie istniał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?