Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Miał przerwe ale wraca w czerwcu na fajna bitwę.
1
@FeloRPS Nic do nich nie mam ale jednak only Brazil.
2
@Coutinho007 No Brazylijczycy mają to coś.Oczywiśćie nie wszyscy ale większość wydaje się ze jest stworzona do piłki.Nie tylko w piłce bo i np w siatkówce przez wiele,wiele lat dominowali wygrywali.
1
@Coutinho007 Może trzeba wychować swojego Gabriela Jesusa? :v
1
@Coutinho007 Możliwe ale skillowo chłop jest zajebisty jak dla mnie.Jeszcze Brazylijczyk a ja love canarinhos.
7
@Coutinho007 A ja bym chciał Gabrielka z City.Ma wszystko jak dla mnie by być top 9.A mam wrażenie że jeszcze dużo przed nim.
1
Chyba nikt tak nie zjadł Filipa jak wtedy Koro.Kwiat polskich fristajlowców.
1
@Bykunn wiem swirze
1
@Kwiatek67 zdecydowanie Xavi
3
@Bykunn zgaduje że już mu wyprowadziles jedynki na spacer?
0
@Janiama o nim zapomnialem i chyba też bym go wybrał'v
0
@Hiacynk Ronaldo ze swoją motywacja może sobie wykręcić fajny wynik.Takie 110-125
1
@SeeleyBooth Thiago i Zidane
0
@Lama20 ciężko powiedzieć ale lepiej mieć tą maskę
9
@Rewolucja123 to pierwsze
0
@Lama20 mhm.......
6
@TheNekro94 za 5 lat już nie będzie ^^ zresztą Giba bez sukcesów klubowych ma być goat?
Leon ma już 17 nagród indywidualnych w wieku 26 lat.
0
Myślicie że jak Wilfredo Leon wygra IO to będzie można go nazwać goat siatkówki?Ma już mnóstwo nagród indywidualnych i klubowych a ma dopiero 26 lat.Samego skilla też nie wiem czy ktoś miał większego w historii niż Wilfredo.
1
@Szicek10 Encore
1
@Hiacynk W Barcelonie pewnie by podawal do najbliższego
0
@HansLanda Zobaczymy czy nie kupuje się ;]
0
@NeroTFP Niby tak ale tylko gdy gra jest jakość u Njr.
0
@TheNekro94 Bardzo smieszne.Może coś wiecej?
Tak myślałem.
0
@kamil9040 Odejśćie Koby'ego.
2
Najlepszy wywiad w historii?
1
@Hushovt ja teraz gram na lanerisie,ale troche mi sie nudzi xD
1
@Hushovt privek easy,niby ma potencjal
2
@Danny Gaucho piękny Brooklyn
0
@BarcaInfo a miał każdy klub kupić Dembele.Tak mówił @Chwytliwy
0
@student97r No ja też trochę ale tego sportu zaczyna brakowac :c