0

@Mario96w Miał przerwe ale wraca w czerwcu na fajna bitwę.

1

@FeloRPS Nic do nich nie mam ale jednak only Brazil.

2

@Coutinho007 No Brazylijczycy mają to coś.Oczywiśćie nie wszyscy ale większość wydaje się ze jest stworzona do piłki.Nie tylko w piłce bo i np w siatkówce przez wiele,wiele lat dominowali wygrywali.

1

@Coutinho007 Może trzeba wychować swojego Gabriela Jesusa? :v

1

@Coutinho007 Możliwe ale skillowo chłop jest zajebisty jak dla mnie.Jeszcze Brazylijczyk a ja love canarinhos.

7

@Coutinho007 A ja bym chciał Gabrielka z City.Ma wszystko jak dla mnie by być top 9.A mam wrażenie że jeszcze dużo przed nim.

1

Chyba nikt tak nie zjadł Filipa jak wtedy Koro.Kwiat polskich fristajlowców.


1

@Bykunn wiem swirze

1

@Kwiatek67 zdecydowanie Xavi

3

@Bykunn zgaduje że już mu wyprowadziles jedynki na spacer?

0

@Janiama o nim zapomnialem i chyba też bym go wybrał'v

0

@Hiacynk Ronaldo ze swoją motywacja może sobie wykręcić fajny wynik.Takie 110-125

1

@SeeleyBooth Thiago i Zidane

0

@Lama20 ciężko powiedzieć ale lepiej mieć tą maskę

9

@Rewolucja123 to pierwsze

0

@Lama20 mhm.......

6

@TheNekro94 za 5 lat już nie będzie ^^ zresztą Giba bez sukcesów klubowych ma być goat?
Leon ma już 17 nagród indywidualnych w wieku 26 lat.

0

Myślicie że jak Wilfredo Leon wygra IO to będzie można go nazwać goat siatkówki?Ma już mnóstwo nagród indywidualnych i klubowych a ma dopiero 26 lat.Samego skilla też nie wiem czy ktoś miał większego w historii niż Wilfredo.

1

@Szicek10 Encore

1

@Hiacynk W Barcelonie pewnie by podawal do najbliższego

0

@HansLanda Zobaczymy czy nie kupuje się ;]

0

@NeroTFP Niby tak ale tylko gdy gra jest jakość u Njr.

0

@TheNekro94 Bardzo smieszne.Może coś wiecej?
Tak myślałem.

0

@kamil9040 Odejśćie Koby'ego.

2

Najlepszy wywiad w historii?


1

@Hushovt ja teraz gram na lanerisie,ale troche mi sie nudzi xD

1

@Hushovt privek easy,niby ma potencjal

2

@Danny Gaucho piękny Brooklyn

0

@BarcaInfo a miał każdy klub kupić Dembele.Tak mówił @Chwytliwy

0

@student97r No ja też trochę ale tego sportu zaczyna brakowac :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?