3

Ronaldo schowany konkretnie.No ale jak się piłki nie dotyka to tak jest.

2

Villa prawie jak Neymar.

3

Messi ma te prostopadle podania niesamowite.

2

@Kapitan hawk Kurde spóźniłem się bo pospałem trochę ale chociaż druga połowę obejrzę.

1

@Lord_Vader a ja mam Memfisa Depaja i jest fajnie.

2

Bardziej niż Ronaldinho wolałbym w ataku Maradonę

2

@Janiama @Arkon No mefedroniarz miał prawdopodobnie najlepszy mundial w historii ze strony indywidualnej.Chyba się tego nie da przebić.Tak chociaz moj dziadzio mówił.

0

@Janiama Mój dziadek woli Maradone ale Leo tez lubi :v

0

@BarcaInfo Ty to już byś mógł rywalizowac ze swoimi

2

@juliacicha W sumie masz więcej złotych pilek niż nasz byly gwiazdor brazylijski

1

@juliacicha No to 5 do 1 dla Cristiano

5

@Kapitan hawk Naszczęscie to on ma 5 złotych piłek a ona ani jednej

2

@BarcaInfo Ronaldo jest takim zawodnikiem przy którym nigdy nie wiesz kiedy strzeli bo on strzela dosłownie z każdej pozycji.A Messi to Messi.Jeden balans ciała,lewa nóżka i cyk bramka.

2

@kubix05 Tam się robiło szesciopak

5

@MichVeB Milanu to aż szkoda.Myśle że nawet najwięksi anty-fani Milanu chcieliby by ten klub się podniósł.

11

@codemat City.Pep by nie oddał takiego wyniku.

1

@Arkon Ja to chyba Beckhama bo mialem jego koszulke.I jakos ogólnie go lubiłem.Jeden z moich top3 ulubionych piłkarzy ogólnie.

2

@Arkon On niby był z wysp ale w środku chyba jednak dusza Brazylijczyka.

3

@Janiama Jak patrzę na niego na filmikach to wygląda jak jakas zabawka która sterujesz.Kreci sie we wszystkiego strony.Mija jak chce.

5

@Arkon No podobno kiedys powiedział że załozy Cruyff'owi siatke podczas meczu i pierwsze co zrobił to podbiegl do Johana i zalozyl mu ta siatke xD.Tak mają ci najbardziej beszczelnie utalentowani.

16

@BarcaInfo A trawa jest zielona. [Encore]

5

@Arkon Best podobno gdyby nie alko i melanże zostałby najlepszym zawodnikiem w historii.

2

@justfootball Szczytem chamstwa to jest glosować na kogokolwiek w tym kraju

2

@Janiama Chyba że gierka po futsalowemu,technicznie.To wtedy bajka.

3

@Janiama Szczególnie jakby ktoś wyj3bał piłe to by było fajnie.

0

@MrShakira Juz jest Griezmann który nie wiadomo gdzie ma grac.

0

@MrShakira To Messi v 2.0 Nie może być 2 takich zawodników w jednym timku.

0

@Danny Gaucho Ten 1 chyba wolne strzelał

16

@xofcbxo Bo ma pecha.I to dużo pecha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?