Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Fartlow Pożyjemy,zobaczymy :v
7
@Piotr89Sand Nic nie rozumiesz
16
@Piotr89Sand A jak myślisz?
2
@Kajtek77 Znaczy ja go lubię ale jakoś go nie widzę na tym stanowisku xD
26
@macio_944 Mam nadzieję że jak się pojawi to będzie przymusowa.
5
@MrShakira Niech gra w lidze angielskiej.On jest stworzony do tej ligi.Siła,szybkość,dynamika.Zjada tam połowe sceny.Jak ruszy to o ja pi3rdole.
5
@Kajtek77 Ale nie na prezydenta
38
@Piotr89Sand Oczywiście że tak.
0
@Avada Kedavra Jak z Sociedad to Odegaard :v
5
@ViscaBarca123 Pytanie czy Barcelona to klub który ma rozwijać czy który ma wygrywać.
0
@Hiacynk No niestety.Wieku nie oszukasz.On będzie z roku na rok co raz słabszy.Myślę że jeszcze max 2 lata może 3.
0
@Hiacynk Mam wrażenie że gdy Neymar odszedł to trochę odszedł Lusito.Nadal jest świetny ale to już nie to samo co za Brazola.
1
@Pianist00 raper sraper. Teraz każdy może być raperem. Poznałem Malika osobiście i spoko chłop. Taki świr paleta. A tworzy taka muzykę która się teraz najlepiej sprzedaje. Biznes to biznes. Bez odbioru.
0
Śpita czy nie śpita?
4
@itmustbejoke KFC only
0
@Lord_Vader nie można mieć wszystkiego swirze
1
@l0Messini piękny to był gol Quaresmy.
31
@Messibestplayerintheworld Jak dla mnie jak się płaci powyżej 100 baniek to ma być pewniak a tymczasem Lautaro po jednym dobrym sezonie.No no no.
0
Na TVN7 zaczął się Harry i insygnia śmierci cz 1 także jak ktoś chce to miłego oglądania.
2
@fart To fakt.Ostatnio mówił że chce tu zakończyć swoją karierę.
1
@student97r Mój ulubiony zawodnik z LAC.Co roku powinien być najlepszym rezerwowym i po cichu licze ze kiedys zdobędzie majstra :v
1
@kerouac zapraszasz mnie misiek ?
1
@student97r Największe oszustwo w NBA.Hah.Lou to klasa sama w sobie.On mógłby być startem w prawie każdym timie i kosić +- 25 mln.
28
@ViscaBarca123 fejm doj3bany
0
@leonidas_29 Ten wywołuje najwieksze emocje.
0
@BarcaInfo A mógł więcej wyciśnąć bo też trochę pieprzył tych sytuacji :v
1
@monek77 Bo dał im mundial przy którym sam sobie go wygrał.
6
@kamilo0066 Jedynie co przemawia na korzyść Samuela to trofea ale od strony indywidualnej jak dla nie ma startu do Ibry.Ibra miał wszystko.Niby wysoki chłop dwa metry prawie a technicznie bog na boisku.
11
@monek77 Na każdej. Ibra to gość który już przez 20 lat istnieje na scenie i strzela bramki do dzisiaj.To top 3 dekady ostatniej wsród napastników.
2
@Konias4318 Ale ogólnie i tak Ibra>Eto'o