Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@bartoszekkk Wątpię by Sanczo wskoczył na poziom brazola. Życzę mu tego ale njr w formie ocieral się o Lio.
0
@Szicek10 to co zawsze
0
@LuisSalvano spróboj Cs. Można trafić na mega spoko ludzi :v
1
@SeeleyBooth Leon jest tylko jeden i jest to Wilfredo
0
@LuisSalvano miałem Ci napisać ale @didzejos wyjasnil ale jak chcesz singla coś pograć to jakiegoś coda. Ten nowy jest świetny
0
@msmsms wole jak ma dres po starym
1
@LuisSalvano jak chcesz się nauczyć strzelać to Cs go
2
@kerouac Batman (trylogia Nolana) ale to z sentymentu i Harry Potter
1
@IronSanHybrid hahahahs
0
@Chwytliwy tak jest
0
@stoikow ciekawe porównanie
0
@zodiak_10 już jest hah
4
@LuisSalvano Bedoes tworzy dobra muzykę. Prosze nie pajacowac.
6
Władca Pierścieni na tvn7. Dobrze sobie odświeżyć ten wspaniały film.
2
@Chwytliwy Franek nie lepiej bo też słaby bardzo sezon.
1
@MESSIah16 wygra Andrzej.
1
@Nano22 czemu od 2009 xD?
1
@IronSanHybrid ostatnio mi się śniła Hermiona ajajjjj
0
@MESSIah16 jedno i drugie
0
@Strays77 jak zjarany to do spania
0
@NeroTFP Bruno odszedł z Lube to mogliby ich pyknac.
6
@Nicko Ibrahimovicia
1
@Kubox Ciężko by było z nimi. Simon, Leal, Leon, Juantorena.
18
Wilfredo Leon spędził w Zenicie Kazan 4 lata i wygrał 4x mistrza Rosji, 4x puchar Rosji i 4x..lige mistrzów. Odszedł Leon i wielki Zenit się skończył. Nadal to klub z topki ale już nie jest maszyna do wgrywania. Sam trener Zenitu mówił że nigdy nie widział takiego zawodnika jak Leon. Gdyby siatkówka była medialnym bardziej sportem to byłby Jordanem siatkówki. Taki talent jaki on ma to się chyba zdarza raz na x lat. Do tego niesamowicie pracowity. Podobno zawsze ostatni wychodzi z sali treningowej. Debiutował w reprezentacji w wieku 14 lat! 14!Fajnie ze ten chłop gra u nas :)
0
@Janiama a gdzie Zizou
1
@TheNekro94 Nike roshe białe nie podobają ci się?ja mam i jestem mega zadowolony.:v
1
@TheNekro94 forcy ma każdy więc Jordany
0
@NeroTFP tych turniejów co rok dużo ale i tak igrzyska najważniejsze.
0
@NeroTFP a to w 2021 też są me?
1
@Chwytliwy On wróci ale do premier lig.