2

@DonMatteo901 Dla zainteresowanych hot 16 Sariusa


1

@sebasek99 jak koniów nic nie rusza podobno

7

@prokofiew Nie lubisz miodowych lat?

4

Komentarz usunięty

4

@damianex10 Szczerze to na orlenie dużo lepsze są.

0

@Commando to wcale nie tak mało jak za zawodnika po zerwanych.

0

@Mns21 Ja bym go już nie brał. Jest po takiej kontuzji że jest zbyt duże ryzyko.

0

@Majkel34 takie walki to jest 50/50.Waga ciężka czyli jedna bomba i światło gaśnie.

1

@Vhaeraun na
Narcos to must have

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MESSIah16 Ronaldinho też cyrkowiec

7

@l0Messini o tej godzinie?

0

@deyna2018 gta sa

1

@Danny Gaucho Naszczęscie my chyba nie musimy sobie nic wyjaśniać

1

@BigVu Jak srednia wieka 11 lat to jakie mma

2

@Kapitan hawk niech cie ktoś przestraszy

1

@codemat Bialas co dał od siebie, wow

1

@Avada Kedavra Jak Zieliński to drugi Iniesta co ty mówisz

1

@Szicek10 no bolą trochę ale to tylko na początku bo później już się człowiek przyzwyczaja :v

0

@msmsms kiedyś chodziłem do szkoły tańca ale takiego tzw ulicznego stylu Hip hop itd. I wspominam bardzo fajnie. Nawet mi tego brakuje trochę.

0

@koksik2700 Barca daje dobre tygodniówki więc może dlatego.

0

@PieN to zawodnik na 1 skład

10

@kamilop i w plecy do drugi mecz

0

Myślicie że Griezmann mógłby grać w Barcelonie w drugiej lini?W defensywie radzi sobie świetnie a z przodu też potrafi coś wyczarować.Ciekawe jakby wyglądał jako taki ofensywny pomocnik czy coś takiego.

0

@Messibestplayerintheworld On nie pasuje do tego klubu ale gdzieś grać musi.Suarez jeszcze zagra 1-2 sezon max i gdzies ten Griezman musi być.Chyba że ławka.

0

@Messibestplayerintheworld Będzie bo innych opcji nie po prostu nie ma.

0

@Messibestplayerintheworld Griezmann-Suarez-Messi. Tak to będzie wyglądac w next sezonie i kogo ty chcesz wiecej?

0

@Messibestplayerintheworld To w takim razie w tym klubie jest coś nie tak skoro w ataku grają tacy ludzie jak Messi.Suarez czy Griezmann.To kogo ty bys chcial jeszcze?Neymara Ronaldo?

0

@Messibestplayerintheworld Messi gra na skrzydle,Griezmann to samo,jest jeszcze Fati.Nie przesadzajmy że nie ma do kogo grać.Mamy pomocników malo ofensywnych i tyle.

0

@Messibestplayerintheworld Griezmann (100 baniek)Messi (podobno najlepszy w historii ) Suarez (topowa 9)Dembele (niezły skrzydlowy(.Nie mają do kogo grać pomocnicy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?