Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonMatteo901 Dla zainteresowanych hot 16 Sariusa
1
@sebasek99 jak koniów nic nie rusza podobno
7
@prokofiew Nie lubisz miodowych lat?
4
Komentarz usunięty
4
@damianex10 Szczerze to na orlenie dużo lepsze są.
0
@Commando to wcale nie tak mało jak za zawodnika po zerwanych.
0
@Mns21 Ja bym go już nie brał. Jest po takiej kontuzji że jest zbyt duże ryzyko.
0
@Majkel34 takie walki to jest 50/50.Waga ciężka czyli jedna bomba i światło gaśnie.
1
@Vhaeraun na
Narcos to must have
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MESSIah16 Ronaldinho też cyrkowiec
7
@l0Messini o tej godzinie?
0
@deyna2018 gta sa
1
@Danny Gaucho Naszczęscie my chyba nie musimy sobie nic wyjaśniać
1
@BigVu Jak srednia wieka 11 lat to jakie mma
2
@Kapitan hawk niech cie ktoś przestraszy
1
@codemat Bialas co dał od siebie, wow
1
@Avada Kedavra Jak Zieliński to drugi Iniesta co ty mówisz
1
@Szicek10 no bolą trochę ale to tylko na początku bo później już się człowiek przyzwyczaja :v
0
@msmsms kiedyś chodziłem do szkoły tańca ale takiego tzw ulicznego stylu Hip hop itd. I wspominam bardzo fajnie. Nawet mi tego brakuje trochę.
0
@koksik2700 Barca daje dobre tygodniówki więc może dlatego.
0
@PieN to zawodnik na 1 skład
10
@kamilop i w plecy do drugi mecz
0
Myślicie że Griezmann mógłby grać w Barcelonie w drugiej lini?W defensywie radzi sobie świetnie a z przodu też potrafi coś wyczarować.Ciekawe jakby wyglądał jako taki ofensywny pomocnik czy coś takiego.
0
@Messibestplayerintheworld On nie pasuje do tego klubu ale gdzieś grać musi.Suarez jeszcze zagra 1-2 sezon max i gdzies ten Griezman musi być.Chyba że ławka.
0
@Messibestplayerintheworld Będzie bo innych opcji nie po prostu nie ma.
0
@Messibestplayerintheworld Griezmann-Suarez-Messi. Tak to będzie wyglądac w next sezonie i kogo ty chcesz wiecej?
0
@Messibestplayerintheworld To w takim razie w tym klubie jest coś nie tak skoro w ataku grają tacy ludzie jak Messi.Suarez czy Griezmann.To kogo ty bys chcial jeszcze?Neymara Ronaldo?
0
@Messibestplayerintheworld Messi gra na skrzydle,Griezmann to samo,jest jeszcze Fati.Nie przesadzajmy że nie ma do kogo grać.Mamy pomocników malo ofensywnych i tyle.
0
@Messibestplayerintheworld Griezmann (100 baniek)Messi (podobno najlepszy w historii ) Suarez (topowa 9)Dembele (niezły skrzydlowy(.Nie mają do kogo grać pomocnicy?